برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هرندی: پرسپولیس می تواند پس از باخت به داماش برای قهرمانی بجنگ

یکشنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۰۰:۰۶ — گل

از زمانی که به ما اعلام شد بازی در سردارجنگل خواهد بود ما یک جلسه تمرین هم در این استادیوم انجام ندادیم و تمام مسئولین تیم هم پشت این قضیه ایستادند

امید هرندی

امید هرندی سرمربی داماش گیلان در کنفرانس خبری پیش از بازی این تیم در مقابل پرسپولیس گفت : این تیم آدم های بزرگی دارد که هر زمان اراده کنند می توانند تیمشان را جمع کنند . مطمئن باشید اگر این تیم بتواند ارنج اصلی خود را پیدا کند می تواند برای قهرمان بجنگد. البته بعد از باخت به ما !

ژوزه: با کی روش مشکل دارم!. گزارش ویژه : عضدى و سردار جنگل،داستان تکرارى این روزهاى لیگ!

شورای تامین متشکریم
سرمربی داماش در پاسخ به پرسش خبرنگار گل مبنی بر اینکه آیا حواشی روزهای اخیر برای تغییر مکان بازی روی روند تیم تاثیر نامطلوب نگذاشته است گفت : داماش یک سرمربی
به اسم امید هرندی دارد . درست است که به تازگی وارد بحث مربیگری شده ام اما ۳۵ سال است که در این فوتبال هستم و به این مسائل حاشیه ای هم کاملا واقفم . از زمانی که به ما اعلام شد بازی در سردارجنگل خواهد بود ما یک جلسه تمرین هم در این استادیوم انجام ندادیم و تمام مسئولین تیم هم پشت این قضیه ایستادند تا عاقبت اعلام کردند که بازی در استادیوم عضدی ، یعنی همان جایی که باید از اول اعلام می‌شد انجام می شود . این حق مردم بود که بازی در این استادیوم برگزار شود . وی ادامه داد : من نمی گویم چون بازی در عضدی است حتما می بریم ، اما این حق تیم ما بود که به عنوان میزبان تعیین کننده باشد . باید از مسئولین استانی و تامین شهر هم تشکر کنم که زیربار این مسئله نرفتند و این اجازه را دادند که مردم به آسایش خاطر بیایند و از تیم شهر خود حمایت کنند .

حالا ببینیم...!
هرندی در مورد وضعیت تیم گفت : چاوشی و مهدوی دچار مصدومیت هایی هستند و علیرضا جهانبخش نیز به تازگی به تیم اضافه شده است . اگر توانستیم از آنها استفاده می کنیم اما اگر نشد از نفرات دیگر تیم استفاده می کنیم . وی در پاسخ خبرنگار وارش اسپرت که از مصدومیت مهدوی و احتمال غیبت او پرسید گفت : ما تا لحظه آخر روی تیم فکر میکنیم و ترکیب ما مشخص نخواهد بود. ممکن است یک بازیکن یکی دو جلسه تمرین نکند و تشخیص ما براین باشد که می توانیم از او استفاده کنیم .

از هفته هفتم ما را ببینید
سرمربی داماش در پاسخ به اینکه آیا اگر در این بازی سخت نتیجه مناسب نگیرید تحت فشار قرار نمی گیرید گفت : این بازی با بازیهای دیگر چندان فرقی ندارد و بازیهای پیشین ما هم بازی های ساده ای نبوده است . در بازی گذشته مقابل سایپا گلر این تیم بهترین دروازه بان هفته شد اما نمی دانم چه حکمتی است که برنامه نود علاوه بر اینکه پنالتی اتفاق افتاده به ضررما که اصلا پنالتی نبوده را نشان نمی دهد، توپی که به دیرک می خورد یا چندین صحنه خطرناک تک به تک ما را پخش نمی کند در حالی که ما باید حداقل در بازی گذشته مساوی می کردیم !
وی افزود : من پیش از این هم گفته ام که کمی صبر و بردباری وجود داشته باشد مطمئنا تیم ما بعد از هفته هفتم وضعیت بسیاری مطلوبی را پیدا می‌کند چرا که بعد از این هفته ما بیش از بیست روز تعطیلی داریم که می توانیم از آن به نحو احسنت استفاده کنیم .

خارجی نیمکت نشین نمی خواهم
وی ادامه داد : در بحث مالی از آنجایی که واگذاری باشگاه به طور کامل صورت نگرفته است هنوز تزریق مالی به باشگاه صورت نگرفته است اما به زودی این اتفاق خواهد افتاد . امید هرندی در خصوص جذب بازیکن گفت : آقای عابدینی چند بازیکن خارجی را فرستادند که مورد قبول من قرار نگرفت اما در تکاپو هستیم تا بزودی بازیکن مورد نیاز خود را جذب کنیم . من امانتدار باشگاه و مردم هستم و به همین علت نمی خواهم بازیکنی را بیاورم که در حد این باشگاه نباشد .
وی در مورد اینکه قبلا اعلام کرده بود به بازیکن خارجی اعتقاد ندارد گفت : آن زمانی که این حرف را زده بودم ما هنوز اسپانسر مالی نداشتیم اما وقتی این اسپانسرها باشند ما حداقل دو بازیکن خوب خارجی را میتوانیم بگیریم . اگر قرار باشد بازیکن خارجی بیاید باید بازیکن تاپی باشد و بیاید مشکل تیم را حل کند . اگر قرار باشد بازیکنی از کشورهای آرژانتین و پرتغال و ... بیاید و روی نیمکت تیم بنشیند ، می روم بازیکنهایی را از همین گیلان می آورم که سال آینده برای تیم ما بازی کند .

به درخشان ارادت دارم
هرندی در مورد زمزمه روزنامه‌ها که از نزدیک شدن برخی مربیان بی کار مثل درخشان به نیمکت داماش میگویند گفت : بعد از ۶سال آمده ام و بزرگترین بازیکنان تیمم هم ۱۵۰ میلیون تا ۲۰۰ منیلیون گرفته اند، به همه مربیان از جمله جناب درخشان ارادت دارم اما من کاری به این حرف‌ها و زمزمه‌ها ندارم و کار خودم را برای مردم این شهر انجام خواهم داد .
وی افزود : ما اگر به دنبال نتیجه گرایی بودیم می رفتیم در کرج و مقابل سایپا با سیستم دفاعی بازی می کردیم و با ضد حملات پیگیر تساوی بودیم . ما فوتبال بازی می کنیم ، چون می دانیم مردم و جراید ما فوتبال را می فهمند .

هواداران درس اخلاق بدهند
سرمربی داماش در مورد هواداران گفت : تیم پرسپولیس هواداران بسیاری دارد و در بین هواداران داماش هم کسانی هستند که به این تیم علاقه داشته باشند اما آنها هم وقتی من را ببینند می گویند اول تیم شهرو استان مان داماش و پیروزی این تیم را می خواهیم . وی ادامه داد : هواداران ما فردا باید بیشتر از قبل مراقب برخی رفتارها باشند . همیشه می گوییم ما رشتی‌ها و گیلانی‌ها در فرهنگ، ادب و معاشرت در کشور سرآمد هستیم و فردا باید این را نشان دهیم چرا که بسیاری از مطبوعات و جراید ورزشی عکس العمل آنها را در روزنامه و تلویزیون و رسانه بازتاب می دهند .
وی افزود : از هواداران می خواهم که اجازه ندهند برخی هوادارنی که به شکل موردی وارد آنها می شوند جو را از دست خارج کنند . من خیلی امیدوار هستم که فردا هم تیم ما می تواند آنها را سربلند کند و هم آنها هواداران تیم ما را به عنوان هوادار نمونه در کشور سربلند خواهند کرد .

کمک به زلزله زدگان
هرندی در پایان گفت : باشگاه داماش برای زلزله متاثر کننده آذربایجان برای بازی فردا چند چادر را گذاشته است تا کمک های مردمی را جمع آوری کند .از هواداران داماش می خواهیم که اگر قصد کمک به زلزله زدگان را دارند ، حتی اگر ناچیز بود از طریق همین پایگاه‌ها انجام دهند تا با توجه به جمعیتی که به استادیوم می آید رقم خوبی از طرف هواداران داماش اهدا شود .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391