برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسن‌زاده: بدهی به هتل و آژانس در شان باشگاه‌ها نیست

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۴ — ورزش۳

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه‌های بدهکار لیگ دسته اولی با امتیاز منفی لیگ را شروع می‌کنند.

اسماعیل حسن زاده

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده درباره آخرین وضعیت رسیدگی به وضعیت تیم های بدهکار گفت: قرار است پس از عید فطر به وضعیت باشگاه های بدهکار لیگ های یک، دو و سه رسیدگی جدی تری کنیم و به همین دلیل در روز ۴ شهریور باشگاه های لیگ یکی که بدهکارند در کمیته انضباطی حضور پیدا خواهند کرد و در صورتی که نتوانند بدهی خود را تسویه کنند حکم کسر امتیاز برای آنها صادر خواهد شد و این باشگاه های رقابت هایشان بر اساس نوع بدهی شان از منفی ۳، ۶ و ۹ امتیاز آغاز خواهند کرد.

وی افزود: ما به این باشگاه‌ها مهلت داده بودیم تا ۱۰ مرداد امسال با طلبکارانشان سازش و تسویه حساب کنند.اگر موفق به این کار شده بودند که هیچ اما اگر موفق به تسویه حساب نشده باشند، پرونده آنها همان ۴ شهریور بسته می شود و حکم مقتضی برای بدهکاران صادر خواهد شد.ما در این باره جدی هستیم و آرای قطعی را صادر خواهیم کرد.

حسن زاده درباره باشگاه های بدهکار لیگ دو و لیگ سه گفت: در نظر داریم اگر پرونده های باشگاه های این دو لیگ در حجم زیادی نبود، روز ۵ شهریور به پرونده آنها رسیدگی کنیم.

رئیس کمیته انضباطی در پایان درباره باشگاه های بدهکار لیگ برتری گفت: ۸ باشگاه لیگ برتری بدهی های سنگینی داشتند که خوشبختانه ۸۵ درصد بدهی باشگاه های لیگ برتری پرداخت شده و ۱۵ درصد مانده که متعلق به دو باشگاه پرطرفدار استقلال و پرسپولیس است که هم دو باشگاه و هم سازمان لیگ در پی پیدا کردن راهکاری برای پرداخت بدهی‌ها هستند. به نظر من بدهی به هتل ها، آژانس های مسافرتی، تولیدی های پوشاک و دیگر مجاری بیرون از فوتبال در شان باشگاه های فوتبال ایران نیست و با توجه به ترازنامه مالی که نباید منفی باشد، روی سهمیه گرفتن فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا تاثیر گذار خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391