برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشمیان:مامورین دوپینگ درتمام بازیها حضوردارند

دوشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۳ — ورزش۳

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال با آغاز رقابتهای لیگ برتر فوتبال گفت: کمیته ضد دوپینگ از قبل از آغاز رقابتهای لیگ برتر، نمونه گیری های خود را آغاز کرده و تا پایان فصل هم ادامه دار خواهد بود.

احمد هاشمیان

دکتر احمد هاشمیان –رئیس کمیته پزشکی گفت: ماموران کنترل دوپینگ کمیته پزشکی به صورت سرزده در محل استقرار اردوهای تیم های باشگاهی فوتبال حضور پیدا کردند و از بازیکنان نمونه گیری انجام شد. براساس آیین نامه نمونه گیری در هر زمان و مکان از سوی مامورین کنترل دوپینگ مجاز است و هیچ گونه محدودیتی در این خصوص وجود ندارد و این نمونه گیری‌ها به اقتضای شرایط و تشخیص افسر کنترل دوپینگ شامل نمونه گیری خون و ادرار خواهد بود.

وی در پایان گفت: از بازیکنانی که مد نظر مامورین کنترل دوپینگ هستند آزمایش گرفته می شود وامیدوار هستیم با نمونه گیری خارج از مسابقات فصل پاکی را از نظر کنترل دوپینگ آغاز کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391