برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشمیان: نگران شکایت گل‌محمدی نیستیم

شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۸ — فارس

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال گفت: نگرانی بابت شکایت یحیی گل محمدی نداریم و بهتر است مربیان مسایل پزشکی را به کادر پزشکی واگذار کنند.

احمد هاشمیان

احمد هاشمیان در مورد ادعای یحیی گل‌محمدی مبنی بر مصدومیت محسن بیات بازیکن صبا در معاینات پیش از فصل، اظهار داشت: این ادعا که بازیکنی در معاینات پزشکی پیش از فصل مصدوم شده غیر تخصصی است زیرا تمامی بازیکنان باید در معاینه‌های پیش از فصل شرکت کنند و این مسئله یک الزام و تکلیف برای تمامی تیم‌ها و بازیکنان است. نمی‌دانم گل‌محمدی از کجا چنین ادعایی را مطرح می‌کند.

وی ادامه داد: من شناسنامه پزشکی این بازیکن را بعد از معاینات دیدم و در آن عنوان شده بود که بیات در سلامت کامل است و چنین ادعایی از سوی سرمربی صبا جای تعجب دارد. البته بهتر است که در این زمینه پزشک تیم با ما تماس بگیرد و صحبت کند زیرا او قطعا چنین ادعایی نخواهد داشت و مربیان باید مسایل پزشکی را به کادر پزشکی تیم‌ها واگذار کنند. بیان چنین مسایلی در رسانه‌ها فرافکنی است.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: نگرانی بابت شکایت گل‌محمدی نداریم البته اگر خطایی مرتکب شده باشیم حاضریم مجازات شویم ولی بهتر است گل محمدی به جای شکایت با ما تماس بگیرد یا پزشک تیم صبا با کمیته پزشکی تماس بگیرد زیرا در این صورت بهتر می‌توانیم کمک‌شان کنیم. نمی‌دانم این فرهنگ شکایت از یکدیگر از کجا آمده است زیرا با شکایت کمتر می‌توانیم با یکدیگر صحبت کنیم. گل محمدی سرمربی ارزشمندی است اما او پزشک نیست با این حال حاضریم با او یا پزشک تیم صحبت کنیم. نمی‌دانیم او از چه چیزی می‌خواهد شکایت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391