برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاسخ وحید هاشمیان به نامه رویانیان: پرسپولیس را خانه ورزشی خودم می دانم

شنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۸ — گل

وحید هاشمیان بازیکن بزرگ و ارزشمندی است و ارزش های چنین بازیکنانی که مایه افتخار و مباهات فوتبال ایران و پرسپولیس هستند به هر نحوی باید حفظ شود.

وحید هاشمیان

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ وحید هاشمیان در پی نامه ارسالی محمد رویانیان، پنجشنبه شب با ارسال ایمیلی به نامه مدیر عامل باشگاه پرسپولیس پاسخ داد. متن این نامه کوتاه اما گویا حاوی نکات مهمی درباره وضعیت کنونی باشگاه پرسپولیس و همچنین تاثیر نامه ارسالی محمد رویانیان است. محمد رویانیان اما این اجازه را به روابط عمومی باشگاه پرسپولیس نداد که نامه هاشمیان در سایت رسمی باشگاه پرسپولیس منتشر شود.
محمد رویانیان در این باره به مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: از نامه پر مهر و محبت وحید هاشمیان تقدیر و تشکر می کنم اما صلاح نمی دانم این نامه منتشر شود چرا که نمی خواهم ستاره پرافتخار، با اخلاق و بدون حاشیه فوتبال ایران را برای خود و مدیریت باشگاه پرسپولیس هزینه کنم. وحید هاشمیان بازیکن بزرگ و ارزشمندی است و ارزش های چنین بازیکنانی که مایه افتخار و مباهات فوتبال ایران و پرسپولیس هستند به هر نحوی باید حفظ شود.
رویانیان تاکید کرد: به زودی با تشکیل کمیته ای متشکل از مدیران و معاونین باشگاه پرسپولیس برای برگزاری یک بازی خداحافظی با شکوه به منظور تجلیل و قدردانی از وحید هاشمیان اقدام خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391