برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هواداران ؛ تنها کهکشانی های پرسپولیس

دوشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۶ — گل

هوادارانی را به یاد بیاور که تا دیروز تنها تحمل یک نیمه ای داشتند , اما امروز بعد از ۴ بازی, باز هم پشت تیمشان را خالی نکرده اند

تیم پرسپولیس

در روزهایی که بحث داغ فوتبالمان درخشش ژاپنی‌ها در المپیک است و همگان آنها را نوادگان انیمیشنی به نام فوتبالیست‌ها میخوانیم , ناخود آگاه انگشت حسرت گاز میگیریم و در آسمان ابری فوتبال ایران دنبال تکه ای آفتاب مچرخییم , اما چه جالب میشود وقتی بدانی " آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم !"
تنها کافیست بیشتر از آنکه به بازی آقا زمانی فکر کنی هوادارانی را به یاد بیاوری که تا دیروز تنها تحمل یک نیمه ای داشتند , اما امروز بعد از ۴ بازی, باز هم پشت تیمشان را خالی نکرده اند و یقیناهمه ی آنها خوب میدانند علی دایی باز هم وجود دارد ! دایی هست , خیلی هم بهتر از آن دایی که سال پیش تیمش انتهای جدول بود اما بی شک , دایی خواهان عوض شده اند ! بی تعارف آقای رویانیان , اگر تیمت هنوزکهکشانی نیست , تماشاگرانت فوق کهکشانیست و اگرچه عده ای باز دایی را فریاد زدند اما تعداد آنها آنقدرها هم قابل محاسبه نیست .
شاید ما هنوز هم نتوانیم به خوبی ژاپنی‌ها انیمیشن بسازیم اما تله فیلم های دوزاری ما هم ۸۰ هزار نفر بیننده دارد . فقط کاش سناریست‌ها و کارگردانها و بازیگران خوبی داشتیم !

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391