برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هدایتی باز هم دست به جیب شد

پنجشنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۸ — جام‌نیوز

مالک باشگاه ملوان به تمام مدال‌آوران المپیکی به همراه سعید عبدولی و محمد بنا پژو ۲۰۶ هدیه می‌دهد.

محمد مایلی کهن و حسین   هدایتی

به نقل از فارس، حسین هدایتی اظهار داشت: «‌با توجه به برنامه‌ریزی و قول‌هایی که از قبل به قهرمانان و ورزشکاران المپیکی داده بودم باز هم اعلام می‌کنم به هر کدام از قهرمانان المپیکی که دارنده مدال طلا، نقره و برنز در المپیک برای ایران اسلامی باشند، یک خودروی پژو ۲۰۶ هدیه خواهم داد.»

وی افزود: «این هدیه فقط به پاس شاد کردن دل مردم و برافراشته شدن پرچم مقدس و سه رنگ جمهوری اسلامی ایران با نام الله در المپیک است.»

هدایتی ادامه داد: «همچنین به سعید عبدولی ورزشکار با غیرت و با تعصب کشورمان که در حق ایشان ناعدالتی داوری انجام گرفت تا از رسیدن به مدال طلای المپیک باز بماند، هدیه‌ای مانند سایر مدال‌آوران یعنی یک پژو ۲۰۶ ناقابل اهدا خواهد شد.»

مالک باشگاه ملوان و استیل آذین تاکید کرد:‌ «هیچ کس نباید چشم‌های خود را به حرکت سازنده محمد بنا که با ورزشکاران فرنگی‌کار ما زندگی کرد و ستون‌های کشتی فرنگی را استوار نمود، ببندد. به همین دلیل به پاس دلسوزی‌های او و صحبت‌های پهلوانانه‌اش در قبال شاگردان خود و مخصوصا حمایت زیبا و پهلوانانه‌اش از سعید عبدولی تصمیم گرفتم تا هدیه‌ای ناقابل که شاید ذره‌ای کوچک از زحمات این مربی بزرگ ایران را جبران کند، یک پژو ۲۰۶ مانند سایر ورزشکاران مدال آور المپیک به ایشان هم اهدا کنم تا ان شاءالله این کارها سبب شود تا سایر ورزشکاران ما نیز برای به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران تمام تلاش خود را انجام دهند.»

وی در پایان خاطرنشان کرد: «می‌دانم هیچکدام از جوانان ما برای شاد کردن دل مردم دنبال مسائل مالی نیستند، اما هدف من از این کار به عنوان سرباز کوچکی در ایران اسلامی فقط تشکر و شادکردن دل ورزشکارانی است که دل هزاران ایرانی را در شب‌های عزیز قدر شاد کردند و باعث شدند مردم در این شب‌های عزیز به عشق این هواداران اشک بریزند و برای فرزندان خود دعا کنند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391