برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خسرو حیدری: این سومین دربی است که از دست می دهم

سه‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۵ — قدس‌آنلاین

به بازی بعد استقلال می رسم اما قطعا نمی توانم در دربی بازی کنم. پزشکان به من گفتند تحت هیچ شرایطی به پایت فشار نیاورچون ممکن است با مصدومیت شدید تری رو به رو بشوی

خسرو حیدری پس از اینکه دربی ۷۵ را ازدست داد با ناراحتی تمام گفت:" بازی کردنم در دربی خیلی ریسک بود و قطعا اگر بازی کنم بامشکلات بیشتری رو به رو می شوم. در دربی هلا خیلی بد شانس بودم ماین سومین دربی است که نمی توانم برای استقلال بازی کنم. امیدوارم دیگر بازیکنان بتوانند در این بازی بدرخشند و انتقام آن شکست را از پرسپولیس بگیرند." حیدری درباره میزان مصدومیتش می گوید:" به بازی بعد استقلال می رسم اما قطعا نمی توانم در دربی بازی کنم. پزشکان به من گفتند تحت هیچ شرایطی به پایت فشار نیاورچون ممکن است با مصدومیت شدید تری رو به رو بشوی." خسرو امیدوار است که علی حمودی جایش را پر کند:" حمودی بازیکن بسیار خوبی است و این فصل خیلی با تیم هماهنگ تر شده است. مطمئن باشید که علی بازی خوبی در جناح راست انجام خواهد داد. " خسرو که خیلی ناراحت بود حرف هایش را با این جملات تمام کرد:" از هواداران می خواهم یکپارچه تیم را تشویق کنند و خودم هم به ورزشگاه می روم تا در کنار هم بازی هایم باشم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391