برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سپهر حیدری: سپاهانی‌ها چه در سطح شهر چه در ورزشگاه به من بی احترامی نکرده‌اند

یکشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۰ — ایمنا

مدافع با سابقه تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید: خیلی از هواداران سپاهان به خاطر آن گل هنوز ناراحت هستند اما به هر حال من به آنها حق می‌دهم چون آن لحظه، لحظه حساسی بود.

سپهر حیدری

سپهر حیدری پیش از داربی فوتبال اصفهان در خصوص این دیدار اینگونه صحبت می‌کند: این بازی درست است که حساسیت‌های خاص خود را دارد اما مانند دیدارهای دیگر تنها ۳ امتیاز دارد و من فکر می‌کنم هر ۲ تیم شدیداً به ۳ امتیاز این داربی نیاز دارند.
مدافع سابق تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه سپاهان تیم بزرگ و قابل احترامی است تصریح می‌کند: این تیم سرمربی بزرگ، فهیم و قابل احترامی دارد که افتخار شاگردی او را در پرسپولیس داشته‌ام و حتماً قبل از دیدار به سمت نیمکت تیم فوتبال سپاهان خواهم رفت. هم آقای کرانچار و هم آقای مرزبان مربیان من بوده‌اند و برای من زحمت کشیده‌اند.
وی ادامه می‌دهد: پیش بینی من این است که بازی بسیار زیبایی را شاهد باشیم چون هر ۲ تیم برای ۳ امتیاز می‌جنگند. ما برای اینکه با این ۳ امتیاز از ته جدول جدا شویم و روند رو به رشد خود در ۳ هفته اخیر را با امتیاز همراه کنیم و همچنین سپاهان برای اینکه خود را در کورس عنوان قهرمانی نگه دارد به پیروزی در داربی فکر می‌کنند.
مدافع با تجربه ذوب آهن در پاسخ به این سؤال که این داربی چندمین داربی شما است اینگونه پاسخ می‌دهد: والا درست خاطرم نیست، من از حدود سال‌های ۷۸-۷۹ برای ذوب آهن بازی کرده‌ام و تا سال ۸۵ که به پرسپولیس رفتم یادم نمی‌آید در چند داربی حضور داشته‌ام ولی می‌توان گفت تجربه بیشتر از۱۰-۱۲ داربی را دارم.
حیدری همچنین با بیان اینکه فقط در بازی با فجرسپاسی مستحق شکست بودیم خاطرنشان می‌کند: آن بازی هم به خاطر اینکه هفته ابتدایی لیگ بود و هنوز بدن‌ها به خاطر بدنسازی سنگین بود عملکرد خوبی نداشتیم ضمن اینکه آن دیدار در چمن مصنوعی و با نور بسیار کم برگزار می‌شد اما در بازی برابر صبا و استقلال بخت با ما یار نبود و در حالی که موقعیت‌های خوب زیادی داشتیم بازی را واگذار کردیم.
او که زیاد نزد هواداران سپاهان به خاطر اتفاقات بازی پایانی لیگ هفتم محبوب نیست در خصوص برخورد هواداران سپاهان با او در داربی دوشنبه شب اینگونه پاسخ می‌دهد: هواداران سپاهان همیشه چه در شهر و چه در ورزشگاه خیلی به من احترام می‌گذارند البته خیلی از آنها به خاطر آن گل هنوز ناراحت هستند اما به هر حال من به آنها حق می‌دهم چون آن لحظه، لحظه حساسی بود. هواداران سپاهان به خصوص در سطح شهر کوچک‌ترین بی احترامی به من نکرده‌اند و من هم برای آنها احترام خاصی قائلم و امیدوارم این بار نیز اتفاق خاصی رخ ندهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391