برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسینی : هر تیمی می خواهد از بحران خارج شود با ما بازی دارد

یکشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۳۰ — پانا

مدافع تراکتور سازی تبریز گفت: انشالله در بازی با راه آهن پیروز می شویم.

سید محسن حسینی

سید محسن حسینی در خصوص بازی تراکتور سازی در مقابل مس کرمان گفت: هر تیمی بحران زده است یا می خواهد از بحران خارج شود ، با ما بازی دارد. بازی مقابل مس بازی سختی بود و کارت و اخطار های زیادی داده شد. به نظرم مس می خواست ضد فوتبال بازی کند و وقت تلف می کرد.
وی بیان کرد: پیروزی که مقابل مس کرمان به دست آوردیم بعد از لطف خدا، با کمک هوادارانمان بود چون تا آخرین لحظه منتظر ماندند و دیدند که بازیکنان تلاش می کنند و توانستیم پیروز شویم.
وی در خصوص اخطار های زیاد تراکتورسازان افزود: وقتی حساسیت بازی بالا می‌رود ، بعضا برخوردهایی پیش می آید که موجب گرفتن اخطار می شود . این دلیل نمی شود که هر بازیکنی که ناراضی است با داور صحبت کند . تیم کاپیتان دارد و اگر مشکل بود، کاپیتان با داور صحبت خواهد کرد.
مدافع تیم تراکتور سازی در خصوص بازی فردا با راه آهن بیان کرد: بازی ما در فصل قبل حساسیت هایی داشته ولی انشالله در بازی با راه آهن نیز پیروز شویم . پس از این بازی ۱۰ یا ۱۲ روزی که تعطیل هستیم . تمرینات بیشتری انجام مس دهیم تا به آمادگی کامل برسیم . این تعطیلی به بسیاری از تیم‌ها کمک خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391