برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شماره ۸ استقلال هفته آینده جراحی می‌شود

دوشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۲ — گل

او بعد از آتروسکوپی تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت و مینیسک جباری یا ترمیم خواهد شد یا اینکه قسمتی از آن برداشته می‌شود که این بستگی به میزان آسیب دیدگی و نوع جراحی خواهد داشت

مجتبی جباری شماره ۸ استقلال که با جنجال و دردسرهای زیادی قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد به زودی تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت.
به گزارش سایت گل، شماره ۸ آبی‌ها که چند ماه پیش مینیسک خود را تحت عمل جراحی قرار داد، دوباره از این ناحیه دچار آسیب دیدگی شده و قرار است باز هم تحت عمل جراحی قرار بگیرد. مجتبی که همراه با محرم نویدکیا رکوردار جراحی در بین فوتبالیست‌های ایران است برای پنجمین بار زانوی خود را به تیغ جراحان خواهد سپرد و استقلال باز هم این بازیکن را در اختیار نخواهد داشت. قرار است از زانوی جباری یک آتروسکوپی تشخیصی گرفته شود تا میزان دقیق آسیب‌ دیدگی مینیسک این بازیکن مشخص شود. او بعد از آتروسکوپی تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت و مینیسک جباری یا ترمیم خواهد شد یا اینکه قسمتی از آن برداشته می‌شود که این بستگی به میزان آسیب دیدگی و نوع جراحی خواهد داشت. اگر مینیسک جباری ترمیم شود قطعا ۳ ماه از میادین دور خواهد بود ولی اگر قسمتی از آن برداشته شود مجتبی نمی‌تواند تا ۲ ماه فوتبال بازی کند.
او به احتمال فراوان نیم فصل اول لیگ را از دست خواهد داد و چه بسا اگر استقلالی‌ها می‌دانستند که جباری چنین وضعیتی دارد شاید با او قرارداد امضا نمی‌کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391