برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جانواریو : یاد گلی افتادم که به پیام زدم

یکشنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۲۵

حمیدرضاعرب - بازگشت با شکوه فابیو جانواریو شاید یاد آور آن گلی بود که در ورزشگاه ثامن مشهد برای آبی‌ها به ثمر رساند و سبب قهرمانی این تیم در لیگ هشتم شد

فابیو جانواریو

آن روز هم پسر طلایی فوتبال برزیل و باشگاه استقلال با شوتی به یادماندنی گل قهرمانی استقلال را زد. آن بازی آخرین باری بود که فابیو خاطره ای شیرین در ذهن هواداران استقلال بر جا گذاشت. اگر چه پسر برزیلی آبی‌ها یک فصل دیگر هم در این تیم بود، اما هرگز نتوانست مانند آن روز توی چشم‌ها باشد. فابیو پس از دو سال دوری از استقلال دوباره با گلی به یادماندنی در قاب چشمان هواداران استقلال قرار گرفت. آیا پسر برزیلی باشگاه استقلال می تواند به همین منوال ادامه دهد؟
پس از دو سال دوری بازگشت با شکوهی به استقلال داشتی.
(...مانند همیشه می خندد) یادش به خیر، یاد گلی افتادم که وارد دروازه پیام مشهد کردم. آن گل برایم خیلی دلچسب بود. البته از سقوط این تیم کمی ناراحت شدم، اما آن شب ما با گل قهرمان لیگ شدیم. آن شوت را هیچ وقت از یاد نمی برم. این شوت هم مانند آن شوت در ذهنم می ماند چون پس از دو سال دوری از استقلال این گل را زدم.
وقتی رفتی سپاهان خیلی از هواداران استقلال از تو شاکی شدند.
می فهمیدم، اما خب کار حرفه ای من ایجاب می‌کند همیشه به پیشنهادی پاسخ بدهم که هم از لحاظ مالی برایم بهتر است و هم از لحاظ دیگر. این فصل که به استقلال آمدم اما مسایل مالی را زیاد ملاک قرارندادم، چون می خواستم کنار امیر قلعه نویی باشم.
رابطه ات با قلعه نویی انگار خیلی خوب است! دلیلش چیست؟
قلعه نویی فوتبال هجومی دوست دارد؛ درست مانند ما برزیلی ها! من هم اهل بازی هجومی هستم، این یعنی تفکرات ما با هم همخوانی دارد.
وقتی این قدر با قلعه نویی همفکر هستی چرا فصل پیش با او به تبریز نرفتی؟
خب، من قرارداد داشتم و نمی توانستم سپاهان را ترک کنم. برای همین ماندم و یک فصل دیگر با سپاهان قهرمان لیگ شدم. بازی در سپاهان برای من بد نبود.
در این بازی از ابتدا در ترکیب اصلی استقلال قرار نگرفتی، اما وقتی به میدان آمدی خیلی پر انگیزه و با نشاط بودی.
قرارنبود من و توزی در ترکیب اصلی باشیم اما وقتی نیمه اول تمام شد آقای قلعه نویی به من گفت که باید بروی داخل میدان. من هم با اینکه هنوز آماده نیستم، اما رفتم و با تمام وجودم کار کردم. گمان می کنم کار قشنگی هم انجام دادم. به نظر شما شوت خوبی بود؟
خودت که خیلی از این گل خوشحالی؛ پس حتما گل زیبایی زدی.
بیشتر از اینکه بابت این گل خوشحال باشم به خاطر کسب ۳ امتیاز خوشحالم. این ۳ امتیاز خیلی به ما کمک می کند. ما تازه اول راه هستیم و این امتیازهای اول فصل می تواند خیال ما را در ادامه لیگ راحت کند. البته بازی های سختی در پیش است و هواداران باید کمی صبور باشند
استقلال به طور کلی بازی مطلوبی انجام نداد.دلیلش چیست؟
تازه فصل آماده سازی تمام شده و ما در پیک تمرینات پیش فصل بودیم. برای اینکه تیم دلخواه تان را ببینید باید تا هفته پنجم صبر کنید. استقلال هنوز خیلی کار دارد.
آینده استقلال را چطور پیش بینی می کنی؟
این تیمی که من می بینم کار را در همین نیم فصل تمام می کند. البته امیدوارم مشکلات فصل قبل پیش نیاید و بتوانیم بدون مصدومیت تا پایان لیگ پیش برویم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391