برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محرومیت تارتار و جریمه سپاهان، پرسپولیس و گهر

پنجشنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۸ — ایسنا

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره تیم‌های متخلف صادر کرد.

جریمه نقدی فولاد مبارکه سپاهان

دیدار دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و راه آهن شهر ری در حالی در فولاد شهر برگزارشد که از تیم میزبان تخلفاتی ضورت گرفت. بر همین اساس تیم فولاد مبارکه سپاهان به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه و محرومیت برای سرمربی و تیم گهر درود

دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و گهر درود به میزبانی تیم گهر در آزادی برگزار شد که مهدی تاتار-سرمربی تیم گهر درود پس از پایان مسابقه به داخل زمین آمده و به تیم داوری اعتراض و اهانت کرد. ضمن اینکه تماشاگران تیم گهر درود نیز در زمان بازی چندین بار اقدام به پرتاب سنگ و اشیای مختلف کردند. بر همین اساس کمیته انضباطی به دلیل تخلفات مهدی تاتار-سرمربی تیم گهر درود وی را به مدت یک جلسه از همراهی تیم مربوطه و حضور در مسابقات رسمی محروم و به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.همچنین به دلیل تخلفات تماشاگران تیم گهر درود، این تیم به پرداخت ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و در صورت تکرار تخلفات در مسابقه بعدی، مسلما تیم با کسر امتیاز مواجه خواهد بود.

ضمن اینکه هر دو تیم در شروع نیمه دوم با دو دقیقه تاخیر وارد زمین شدند. بر همین اساس تیم پرسپولیس تهران و گهر درود به پرداخت ۶ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

رای صادره به استثناء جریمه نقدی تیم گهر درود که با رعایت مقررات قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است، به استناد مقررات ماده ۱۵ آئین نامه انضباطی قطعی است.

جریمه نقدی تیم صبا قم

دیدار دو تیم صبا قم و ملوان بندر انزلی از سری رقابتهای لیگ برتر در قم در برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم صبا قم در دقایق ۵۲ ، ۵۵ و ۷۵تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس تیم صبای قم به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391