برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چرا همه جوان های پرسپولیس از داماش وپارسه می آیند؟

یکشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۷ — گل

پارسه توسط پسر برادرامیر عابدینی مدیریت می شود و ازآنجایی که عابدینی اخیرا به پرسپولیس نزدیک شده نباید این انتقال را زیاد عجیب دانست.


مهدی مهدوی‌کیا و محمد غلامی و تیم داماش گیلان

با اضافه شدن یک هافبک جوان به تمرین روز شنبه پرسپولیس تعداد بازیکنان این تیم بدون ملی پوشان به بیست رسید که در نوع خودش جالب به نظر می رسد.

در این بین تعداد جوان های زیر بیست و سه سال پرسپولیس هم بیشتر شد تا کادر تیم پر و پیمان تر به نظر برسد.

فرشاد احمدزاده که روزشنبه با قراردادی دوساله به پرسپولیس پیوست وخیلی زود درتمرین تیم حاضر شد پیش تر برای تیم دسته اولی پارسه تهران بازی می کرده است.احمدزاده در ابتدای فصل جاری لیگ برتر قصد داشت به سایپا بپیوندد اما این انتقال میسر نشد.

از کیفیت فنی این بازیکن جوان که در پست هافبک نفوذی بازی می‌کند زیادتعریف شده اما سوال بزرگ اینجاست که چرا استعدادهای جوان از داماش و پارسه به پرسپولیس می آیند؟

ابتدای فصل افشین اسماعیل زاده از داماش به پرسپولیس آمد و نزدیک بود علیرضا جهانبخش هم سرخپوش شود که درنهایت این انتقال میسر نشد اما حالااحمدزاده ازتیمی آمده که این تیم هم با امیرعابدینی ارتباط مدیریتی دارد.

پارسه توسط پسر برادرامیر عابدینی مدیریت می شود و ازآنجایی که عابدینی اخیرا به پرسپولیس نزدیک شده نباید این انتقال را زیاد عجیب دانست.

جالب اینکه احمدزاده جوان بدون شرکت در جلسات تمرینی پرسپولیس با باشگاه قرارداد بست وبه نظر می رسد برای جذب او نیازی به تایید مانوئل و کادر فنی نبود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391