برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جدایی قطعی ۲ عضو هیئت مدیره استقلال

پنجشنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۴

اعضای هیئت مدیره تیم استقلال با مشکلات جدی روبرو هستند این اعضا از ابتدای همکاری رابطه خوبی با یکدیگر نداشتند و در این خصوص تصمیم نهایی در مورد ادامه همکاری اعضا با باشگاه استقلال اتخاذ شده است.

تیم استقلال

به نقل از باشگاه خبرنگاران، اعضای هیئت مدیره استقلال در ابتدا با ۶ اعضا کار خود را آغاز کرد اما این تعداد در حال تغییر است و در نهایت نیز شرایط طوری پیش رفت که چند عضو جدا شدند و در حال حاضر نیز تصمیم برای جدایی اعضا ادامه دارد.

اعلام شده است که در ابتدا مقرر شد اعضای حاضر در هیئت مدیره باید در شرایط مالی تیم را همراهی کنند اما این اتفاق از سوی اعضای فعلی هیئت مدیره رخ نداده است و مسئولان نیز تصمیم دارند در حالیکه از اعضا انتظار بسیاری داشتند وضعیت را تغییر داده و اوضاع را در تیم تغییر دهند.

گفتنی است، در حال حاضر جدایی مقداد نجف نژاد و غلام فرزامی به صورت رسمی از تیم قطعی شده است و این در حالی است که این خبر مدت‌ها پیش مطرح شد و اعضا تنها منتظر اعلام رسمی وزیر ورزش بودند که این اتفاق نیز رخ داده حتی اعلام شده است بدلیل مشخص نشدن دلایل جدایی اعضا حاضر، آنها استعفای رسمی خود را پیش از اعلام مسئولان ارائه کنند تا مشکلی برایشان ایجاد نشود و با شرایط ایده ال استقلال را ترک کنند و در فعالیت های غیرورزشی خود حاضر شوند و از ورزش جدا شوند.
شایان ذکر است، اعلام شده مسئولان وزارت ورزش و استقلال به اعضای هیئت مدیره اعلام کردند که استعفای خود را ارائه کنند تا بدون مطرح شدن لفظ اخراج و مجبور شدن به جدایی از تیم بروند و شایعه و حرف و حدیثی در خصوص این موضوع مطرح نشود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391