برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خنده‌های برخی خبرنگاران و تعجب ژوزه

شنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۵۵ — فارس

نشست مطبوعاتی ژوزه مانوئل که امروز در ورزشگاه عضدی برگزار شد حاشیه‌هایی را به همراه داشت.

مانوئل نویر و مانوئل ژوزه

کنفرانس مطبوعاتی ژوزه مانوئل سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در ورزشگاه عضدی برگزار شد.

در این کنفرانس ژوزه مانوئل ساعت ۱۷:۲۵ حضور پیدا کرد.

او قصد داشت صحبت‌های خود را آغاز کند که ناگهان خبرنگاران اعلام کردند که برای اضافه شدن دوستانشان باید ۱۰ دقیقه دیرتر کنفرانس برگزار شود. همین موضوع باعث تعجب ژوزه شد اما او اعلام کرد مشکلی با این موضوع ندارد.

بالاخره پس از گذشت ۱۰ دقیقه این کنفرانس برگزار شد. ابتدا ژوزه حرف‌های خود را درباره بازی آغاز کرد که ناگهان خبرنگاری وسط حرف او پرید و گفت: اجازه دهید ما سؤال کنیم بعدا شما صحبت کنید که مانوئل نیز به او گفت که قانون این‌طور است که اول من درباره بازی حرف می‌زنم بعد شما سؤال کنید.

درحالی که ژوزه به سؤالات خبرنگاران در حین کنفرانس پاسخ می‌داد ناگهان برخی از خبرنگاران که از صحبت‌های او مطلبی را نمی‌نوشتند اقدام به خنده‌های بلند کردند که همین موضوع باعث تعجب ژوزه شد.

* برخی از خبرنگاران هم قصد داشتند، از ژوزه سؤال‌هایی در مورد کی‌روش بپرسند که مدیر رسانه‌ای پرسپولیس از این کار جلوگیری کرد و گفت: فقط در خصوص مسائل فنی می‌توانید حرف بزنید.

* در انتهای کنفرانس هم برخی از هواداران برای ژوزه که پیراهن قرمز بر تن داشت، دست گل آوردند.

*تعدادی از هواداران داماش پس از کنفرانس مطبوعاتی در مقابل ورزشگاه عضدی شعار دادند که «ژوزه یادت باشه کی‌روش سرورته» همین موضوع باعث شد که وقتی که این صحبت‌ها برای ژوزه ترجمه شود، او خنده‌اش بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391