برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیش بازی تراکتورسازی، نفت آبادان

شنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۲۲ — گل

چه بسا رقم خوردن نتایج هفته های اخیر برای نفتی‌ها عامل وانگیزه ای شود که برای تیم میزبان درد سر آفرین باشد .

تیم صنعت نفت آبادان و تیم تراکتورسازی تبریز

دیدار دو تیم تراکتور سازی وصنعت نفت آبادان از هفته پنجم لیگ برتر یکشنبه ۲۹ مرداد ماه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد .

فضاوت این دیدار را آقایان علیرضا فغانی ، رضا سخندان ومصطفی فراهانی به عهده دارند.

طبق برنامه اعلام شده در سایت فدراسیون فوتبال ساعت ایندیدار۱۹/۴۰ دقیقه تعیین شده است .

نتایج فصل گذشته دو تیم : بازی رفت صنعت نفت ۳ تراکتور سازی ۳ -- بازی برگشت تراکتور سازی ۵ صنعت نفت ۱

میزبا ن تراکتور سازی

تراکتور سازی هفته پنجم لیگ در شرایطی مقابل صنعت نفت قرار خواهد گرفت که کاملا متاثر از زلزله روز شنبه گذشته واتفاقات بعد آن قرار دارد ، از طرفی تعطیلی لیگ به دلیل حضور تیم ملی در اردوی مجارستان دو عاملی هستند که بنوعی می توانند به روند رو به رشدی که در بازی با راه آهن از این تیم مشاهد ه شد تاثیر گذار باشد،
سرخپوشان تبریزی برای این بازی تنها سید مهدی سید صالحی را در اختیار ندارند وبا تمام قوا درمقابل زرد پوشان آبادانی حاضر خواهند بود ، کسب ۸ امتیاز از ۴ بازی که حاصل دو برد ودو مساوی بود این تیم را در رده ششم جدول نگه داشته است .

با نگاهی به تاریخچه بازی های دو تیم در تبریز صنعت نفت به جزء یک مساوی همه دیدار هایش را در این شهر با شکست پشت سر گذاشته است ، اگر روال را بر این کارنامه قرار دهیم تراکتور سازی کار چندان سختی را پیش رو نخواهد داشت ، اما در اتفاقات فوتبالی وشرایط بازی نمی توان پیش بینی کرد وچه بسا رقم خوردن نتایج هفته های اخیر برای نفتی‌ها عامل وانگیزه ای شود که برای تیم میزبان درد سر آفرین باشد . در هر حال تراتور سازی هم برای این بازی نقشه‌ها در سر دارد وبرد این تیم با توجه به نتایج روز اول بازی‌ها ی هفته پنجم می تواند این تیم را دو سه پله با صعود مواجه کند ، نکته جالب در مورد هواداران این تیم ظاهرا آنها قصد دارند بجایی پیراهن های قرمز وپرچم های قرمز همیشه گی، با پوشیدن پیراهن ودر دست داشتن پرچم های مشکی با جانباختگان زلزله اخیر ابراز هم دردی کنند .

میهمان صنعت نفت آبادان

زرد پوشان دیارجنوب از دیدار های ۴ هفته گذشته خود تنها یک امتیازاندوخته ودر رده هفدهم جدول قرار دارند ، نفتی‌ها با تغییراتی در کادر فنی خود قصد دارند به ناکامی های هفته های گذشته خود پایان دهند لذا برای این بازی حساب جداگانه ای باز کرده اند تا خود از ته جدول جدا کرده وامید وارانه به روز های اینده بیاندیشند .میزبان با برد شیرین خارج از خانه ومیهمان با باخت غیر قابل باور در زمین خود ی در ترازوی نا متعادلی قرار دارند که کفه را به نفع تراکتور سازی سنگینی می‌کند .

نفتی‌ها ی زخم خورده هر چند با انگیزه دفاع از حیثیت خود گام به تبریز نهاده اند ولی در حضور خود در مقابل تراکتور سازی در مسابقات حذفی ولیگ حریفی از پیش بازنده بوده اند وتقریبا برد های پر گل میزبان اکثرا در مقابل این تیم جنوبی رقم خورده ، البته این را می توان به دو عامل مرتبط دانست ، اول اینکه فوتبل آبادان همیشه بدور از بازی بسته ویا بقولی ضد فوتبال در زمین حریفان بوده که این شایسته تقدیر است ، دوم به نظر طلسم شکست های این تیم کماکان ناشکستنی جلوه می‌کند ، اینکه آیا این روند کماکان ادامه خواهد داشت یا بر خلاف همه ادوار نفتی‌ها با دست پر تبریز را ترک خواهند کرد باید منتظر ماند وپایان بازی را شاهد بود .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391