برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: در انتخاب عسگری سوءتفاهم به وجود آمد

شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۲۱ — فارس

رئیس فدراسیون فوتبال گفت که در ماجرای انتخاب حسین عسگری سوءتفاهماتی به وجود آمده است.

علی کفاشیان

علی کفاشیان در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم با اشاره به انتخاب حسین عسگری به عنوان رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: پیش از این کسی که به عنوان رئیس کمیته داوران انتخاب می‌شد این اختیار را داشت که تمام کارها را انجام دهد و حتی در فدراسیون مستقر باشد.

وی افزود: تصمیم گرفتیم طبق آیین‌نامه و مقررات AFC کمیته داوران شامل ۵ نفر یا کمتر و یا حتی بیشتر باشد و قرار است با یک رئیس سیاستگذاری و کارها به دپارتمان ابلاغ شود. یعنی تنها رئیس فقط در کار اجرایی انجام وظیفه نمی‌کند و همچنین فردی که به عنوان رئیس کمیته داوران انتخاب می‌شود باید حتما عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال باشد حتی با وجود اینکه تخصص این کار را نداشته باشد. قبلا تاج مسئول این کمیته را بر عهده داشت و در این دوره نیز فریدون اصفهانیان هم عضو هیئت رئیسه فدراسیون و از سوابق داوری خوبی است، این مسئولیت را برعهده دارد.

کفاشیان تاکید کرد: اتفاقی که اخیرا افتاد این بود که برای انتخاب رئیس دپارتمان در ابتدا ریاست کمیته داوران پیشنهاد می‌دهد و دبیر کل موافقت می‌کند و با توافق این دو نفر یک نفر مشخص می‌شود. هنگامی که اصفهانیان مسئولیت را قبول کرد ترکیب را تغییر داد و افراد خود را مشخص کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: در این جلسه به صورت خصوصی از اصفهانیان پرسیدم که آقای عسگری در بین نفرات شما نیست که ایشان پاسخ داد می‌خواهیم از ایشان در دپارتمان استفاده کنیم. هنگامی که آقای نبی حکم را آوردند تا من امضا کنم تصور کردم هماهنگی‌ها طبق صحبت قبلی من و فریدون اصفهانیان انجام شده است. فکر می‌کنم در این خصوص سوء‌تفاهماتی به وجود آمده و قرار است هفته آ‌ینده کمیته داوران تشکیل جلسه دهد و در خصوص همه مسائل صحبت کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391