برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریمی بدون عصای جادویی:عصبانی ، دمغ و کم اثر!

سه‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۱ — گل

کریمی در همین بازه زمانی ۵ هفته ای از فصل قبل دو گل یکی با ضربه ایستگاهی تماشایی به مس سرچشمه و دیگری با ضربه سرشیرجه ای به شهرداری تبریز زد و در دیدار مقابل ملوان وشاهین خوب بود

علی کریمی و تیم پرسپولیس

هر چقدر که علی کریمی در تیم فشل فصل گذشته پرسپولیس یک ستاره بود و با زدن ۱۱ گل و دادن ۱۲پاس گل اعتبار و توانایی های خود را در ۳۳ سالگی به رخ کشید امسال در ارائه این توانایی‌ها ناموفق بوده است.

کریمی در ۵ بازی گذشته پرسپولیس کار خاصی انجام نداده و عجیب اینکه جزو چهره های ضعیف تیمش بوده است.

هر چند شکل حرکتی پرسپولیس این فصل بخصوص در فاز حمله مشکلات فنی بسیاری دارد اما حتی دیگر از آن جرقه های جادوگر هم خبری نیست و زمانی که توپ به این چهره شاخص می رسد هیچ اتفاق قابل ملاحظه ای نمی افتد؛نه حرکت خوبی ،نه دریبل بازیکن روبرو و نه پاس منجر به موقعیت.

هیچ کس نمی داند مشکل علی کریمی دقیقا چیست که او هم مثل تیمش خوب بازی نمی کند و از یک بیماری ناشناخته رنج می برد اما انگاراو عصای جادویی اش را گم کرده یا شاید دیگر طرز استفاده از آن را بلد نیست!

جالب اینکه امسال اتفاقات حاشیه ای دور و بر کریمی مثل جر و بحثش با سعید شیرینی که البته محدود به همان یک دفعه نمی شده به لحظات فنی که او خلق کرده چربیده و در ۵ بازی گذشته نکته امیدوارکننده ای از جادوگر سرخ‌ها ندیده ایم.

کریمی در همین بازه زمانی ۵ هفته ای از فصل قبل دو گل یکی با ضربه ایستگاهی تماشایی به مس سرچشمه و دیگری با ضربه سرشیرجه ای به شهرداری تبریز زد و در دیدار مقابل ملوان وشاهین هم خوب کار کرد.وی در بازی هفته ششم با ذوب آهن ستاره میدان بود اما امسال دریغ از یک حرکت امیدوار کننده.

این روزها کریمی بیشتر از همیشه عصبانی و دمق به نظر می رسد و انگار از مسائلی که درون تیمش میگذرد ناراحت است که البته به هیچ وجه دوست ندارد رسانه ای اش کند.ظاهرا همین مسائل و البته حاشیه هایی که به آن اشاره شد بیشتر از حد تصور روی فوتبال او تاثیر گذاشته در حالی که شاید اگر او راه بیافتد و خوب بازی کند بقیه چهره های شاخص تیم هم به خودشان بیایند و حداقل نیمی از داشته های خود را در زمین بروز بدهند.

البته شاید برای کریمی که همیشه در دربی‌ها انگیزه فراوانی داشته جمعه روز دیگری باشد و شماره ۸ جادویی بالاخره گوشه ای از آن جادو را به رخ دوستدارانش بکشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391