برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مصدومیت کریمی و دستور عجیب ژوزه

یکشنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۵۷ — افکارنیوز

علی کریمی در جریان تمرین امروز پرسپولیس با مصدومیت مواجه شد.

علی کریمی و تیم پرسپولیس

به نقل از فارس، آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار مقابل گهر لرستان از ساعت ۱۹ امشب در ورزشگاه درفشی‌فر دنبال شد.

در این تمرین بازیکنان پرسپولیس ابتدا بدن‌های خود را گرم کردند و سپس به کارهای سرعتی و فوتبال دستگرمی در نیمه زمین پرداختند.

* قبل از تمرین امروز بازیکنان به سپک تاکرا در گروه‌های مختلف با پرداختند و همین موضوع باعث شده بود تا کُری عجیبی بین بازیکنان پیش بیاید.

* فقط ۵ هوادار در تمرین امروز حضور داشتند.

* با دستور ژوزه در تمرین پرسپولیس اتفاق عجیبی افتاد. قسمت‌های ورزشگاه که از بیرون دیده می‌شد با چوب و بنرهای مختلف پوشانده شده بود تا هیچکس اجازه دیدن زمین چمن را نداشته باشد!

* همزمان با تمرین امروز جلسه کمیته فرهنگی نیز در محل ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

* حاشیه تمرین امروز به شعارهای ضد پرسپولیسی بود که برخی از تماشاگران از داخل خودرویی خارج از ورزشگاه سر می دادند!

* نوجوانی ۱۰ ساله از فرانسه در تمرین امروز حضور پیدا کرد و برای عکس گرفتن از علی کریمی درخواست حضور در ورزشگاه را داشت. مأموران حراست نیز وی را راهنمایی کردند تا در انتهای تمرین با علی کریمی عکس بیاندازد. این نوجوان می‌گفت به عشق کریمی از پاریس آمده است تا فقط با او عکس بگیرد.

* یکی دیگر از سوژه‌های امروز مصدومیت علی کریمی از ناحیه همیسترینگ پا بود که در میانه تمرین این اتفاق برایش افتاد. سپس کنار زمین به یخ‌درمانی پرداخت و ژوزه به شدت از این اتفاق ناراحت بود.

* بازیکنان پرسپولیس در پایان تمرین به دویدن‌های سرعتی در عرض و طول زمین پرداختند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391