برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

با آمدن کاشانی، سردار به سلطان کیش داد!

یکشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۱۵ — گل

در طول این سال‌ها هرگز رابطه خوبی میان کاشانی و پروین برقرار نبوده و در واقع این دو نفر از نظر فکری در دو قطب کاملا مخالف قرار می‌گیرند.

انتصاب جعفر کاشانی به عنوان مشاور عالی مدیرعامل پرسپولیس که ساعتی قبل با حکم سردار رویانیان اتفاق افتاد به معنای محدود شدن دامنه اختیارات علی پروین در این باشگاه خواهد بود.

جعفر کاشانی از بنیانگذاران و بزرگان پرسپولیس به حساب می‌آید که زمانی کاپیتان تیم پرسپولیس بوده و طی سال‌های گذشته نیز به عنوان رئیس سازمان فوتبال و عضو هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس سابقه فعالیت داشته. اما نکته مهم‌تر در مورد او این است که در طول این سال‌ها هرگز رابطه خوبی میان او و پروین برقرار نبوده و در واقع این دو نفر از نظر فکری در دو قطب کاملا مخالف قرار می‌گیرند.

جعفر کاشانی که در میان اهالی فوتبال به «دیپلمات» مشهور است همواره در صحبت‌هایش تاکید فراوانی بر کلمه «باشگاه» و دوری از فردمحوری در مدیریت باشگاه دارد و شیوه‌های مدیریتی‌اش کاملا در نقطه مقابل با شیوه‌های سنتی علی پروین قرار می‌گیرد. او هفته پیش مدیرعامل پرسپولیس را به یک میهمانی افطاری دعوت کرد و ظاهرا مذاکرات اولیه برای حضور کاشانی در این سمت در همان میهمانی انجام شده است.

ورود جعفر کاشانی به باشگاه پرسپولیس می‌تواند تبعات زیادی طی روزهای آینده داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391