برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاوه تهران به خرمشهر منتقل می شود

چهارشنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۲ — ورزش۳

با خریداری تیم فوتبال کاوه تهران، قرار است این تیم بازیهای خود در لیگ دسته اول فوتبال کشور را در شهرستان خرمشهر برگزار کند.

خرمشهری‌ها که سالهای سال است رنگ رقابتهای فوتبال در سطح بالای کشور را در شهر خود ندیده اند این بار امیدوار هستند که تیم کاوه رقابتهای لیگ دسته اول خود را البته به یک اسم دیگردر این شهر برگزار کند.

از خرمشهر خبر می رسد بنیاد مستضعفان امتیاز تیم فوتبال کاوه تهران از تیمهای حاضر در لیگ دسته اول را خریداری کرده و آن را در اختیار باشگاه یادآوران شلمچه خرمشهر قرار داده است.

قرار است تیم کاوه تهران فصل آینده با نام« یادآوران شلمچه» و به عنوان نماینده خرمشهر در لیگ دسته اول حاضر شود و بازیهای خود را در این شهر انجام دهد.

البته برگزاریهای بازی این تیم در خرمشهر نیاز با حمایت مسئولان این شهر دارد زیرا آخرین بار تیم کارون خرمشهر، بازیهای خود در لیگ دسته دوم فوتبال کشور را در ورزشگاه جهان آرای خرمشهر برگزار کرد که در آن زمان شرایط مناسبی در این ورزشگاه وجود نداشت و عدم حمایت مسئولان از فعالیت این تیم باعث شد، کارون خرمشهر بازیهای خود را در اهواز برگزار کند.

بدون احتساب این تیم جدید، هم اکنون چهار نماینده از استان خوزستان به نام های استقلال صنعتی خوزستان، استقلال اهواز، نفت مسجدسلیمان و ملی حفاری اهواز در رقابتهای لیگ دسته اول حضور دارند و باید دید تراکم این حجم از تیمهای در لیگ دسته اول برای فوتبال خوزستان دستاوری دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391