برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دبیر سازمان لیگ: می‌توان هفته پنجم را عید فطر برگزار کرد اما فدراسیون هنوز دستور نداده است

دوشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۱۳ — ایسنا

دبیر سازمان لیگ با بیان اینکه اگر ۲۹ مرداد عید فطر باشد می‌توان هفته پنجم را در این روز برگزار کرد، گفت: هنوز هیچ دستوری از طرف فدراسیون برای تغییر برنامه بعضی از بازی‌های هفته پنجم لیگ برای ما نیامده است.

تیم استقلال

علی کاظمی درباره به تعویق بعضی از مسابقات هفته پنج لیگ برتر بخاطر همزمان شدن با بازگشت تیم ملی از مجارستان گفت: هنوز فدراسیون فوتبال دستوری برای تعویق بعضی از بازی‌های هفته پنجم به ما نداده است. به هر حال فدارسیون همانطور که منافع تیم ملی را در نظر می‌گیرد به منافع باشگاه‌ها هم فکر می‌کند. ممکن است گاهی شرایطی ایجاد شود که بخاطر اردوی تیم ملی تیم‌‌ها در وضعیت محدودی قرار بگیرند و بخاطر فوتبال کشورمان، تیم ملی در اولویت قرار گیرد اما آنطور هم نیست که برنامه‌ها به گونه‌ای باشد که باشگاه‌ها همیشه ضرر کنند.

وی تاکید کرد: اگر برنامه بازگشت تیم ملی از مجارستان تغییر نکند و همان بامداد جمعه باشد، آنچه مسلم است تیم‌هایی که چندین ملی‌پوش دارند، با انجام مسابقه در این روز مخالفت خواهند کرد و قبل از آنها فدراسیون متوجه شرایط آنها هست. شاید بشود بازی‌‌ها را یکشنبه (۲۹ مرداد) که ممکن است عیدسعید فطر هم باشد برگزار کرد و بخاطر پخش تلویزیونی فاصله زمانی بین بازی استقلال با ملوان و پرسپولیس با داماش ایجاد کرد. از طرفی ممکن است یکشنبه روز آخر ماه مبارک رمضان باشد که برنامه به گونه‌ دیگری خواهد شد. البته همه این‌‌ها منوط به تصمیم فدراسیون و موافقت شورای تامین است تا اگر دستوری به سازمان لیگ دادند، ما برنامه بازی‌‌ها را تغییر دهیم. در عین حال با توجه به اینکه داربی در هفته ششم برگزار می‌شود، باید فاصله زمانی پیش از این مسابقه هم رعایت شود.

دبیر سازمان لیگ درباره احتمال به تعویق افتادن داربی در هفته ششم بخاطر برگزاری اجلاس کشورهای عدم تعهد در تهران، نیز به ایسنا گفت: برای این موضوع هم فدراسیون و شورای تامین باید دستورات لازم را به سازمان لیگ بدهند. هنوز که هیچ نامه کتبی برای سازمان لیگ نیامده و ما به طور مستقل نمی‌توانیم برنامه را تغییر دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391