برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کرانچار: پرسپولیس، استقلال و تراکتور دنبال شکار سپاهان هستند!

دوشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۷ — ایسنا

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: با وجود احترام خاصی که برای راه‌آهن قائل هستیم، امیدواریم که با حضور هواداران بتوانیم سه امتیاز بازی خانگی را به دست آوریم تا موفقیت‌مان را بازی به بازی حفظ کنیم.

زلاتکو کرانچار و تیم سپاهان

زلاتکو کرانچار در کنفرانس خبری قبل از بازی سپاهان ـ راه آهن در رابطه با سومین پیروزی پیاپی مقابل راه‌آهن اظهار کرد: بعد از شروع خوبی که در لیگ داشتیم امیدوار هستیم که این روند را در بازی‌های بعدی ادامه دهیم. همچنین راه‌آهن شروع خوبی در لیگ امسال داشته است و باید به این نکته اشاره کنیم در بازی فصل قبل تیم راه‌آهن خیلی خوب بازی کرد و حتی می‌توانستند بازی را با کسب سه امتیاز به سود خود به پایان ببرند. من احترام خاصی برای تیم راه‌آهن قائلم ولی با این وجود امیدواریم که در بازی فردا با حمایت هواداران سه امتیاز بازی را به دست آوریم.

سرمربی تیم سپاهان اصفهان در رابطه با غایبان این بازی گفت: تیم ما خوشبختانه دارای مصدوم یا محروم نیست و هم‌اکنون غلامی و نوید‌کیا همراه تیم هستند و از لحاظ بدنی آماده‌اند و هر لحظه می‌توانیم از آنها استفاده کنیم.

کرانچار در پاسخ به این سوال که ابوالحسن جعفری در پستی که حضور دارد توجیه نیست و آیا ناپخته است؟ گفت: من شرایط را طور دیگری مشاهده می‌کنم و در بازی با فولاد این بازیکن بسیار خوب بازی کرد و انتظاراتی که ما از او داریم (ارسال پاس‌های خوب و سریع) برآورده کرد و در گلی که در آن بازی دریافت کردیم مقصر نبود.

سرمربی تیم سپاهان در رابطه با صحبت‌هایی که در فصل قبل وجود داشت و سپاهان را به عنوان یک مدعی نشان نمی‌داد، اظهار کرد: ما در فصل قبل قول قهرمانی ندادیم ولی نشان دادیم که در هر بازی می‌توان به نسبت بازی قبل بهتر کار کنیم و نتایج را به سود خود کسب کنیم. در لیگ امسال نیز قول قهرمانی نمی‌دهم، ولی می‌توانم بگویم در کنار تیم‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی یکی از مدعیان اصلی قهرمانی هستیم و در جهت نیل به این هدف روز به روز بهتر فکر کرده و بهتر کار می‌کنیم.

سرمربی سپاهان تصریح کرد: بر خلاف گفته‌های مربیان دیگر تیم‌ها که اذعان داشته‌اند از هفته چهارم و پنجم به بعد قدرت واقعی خود را نشان می‌دهیم و در نقش یک شکارچی خواهیم بود ولی سپاهان از روزهای اول به دنبال کسب امتیازهای کامل بازی‌ها بوده و امتیازهای تعیین‌کننده را به سود خود کسب کرد. تیم‌های دیگر به دنبال شکار سپاهان هستند و پرسپولیس، استقلال و تراکتور نقش شکارچی را به عهده گرفتند.

سرمربی تیم سپاهان درباره جذب یک بازیکن آسیایی و همچنین فرهاد مجیدی عنوان کرد: به دنبال جذب یک مدافع خوب آسیایی هستیم و در این رابطه تحقیق می‌کنیم. در ارتباط با فرهاد مجیدی باید بگویم که این اسم در ایران اسم بزرگی است ولی این بازیکن کیفیت بازی خود را در جایی نشان خواهد داد که قلبش در آنجا باشد و وقتی ما می‌خواستیم او را جذب کنیم او بیشتر به دنبال بازی در تیم استقلال بود و جا دارد برای این بازیکن خوب آرزوی موفقیت کنیم.

کرانچار در پایان خاطرنشان کرد: من امیدوارم که در ادامه بازی‌ها بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم و در مسیر قهرمانی خود باقی بمانیم، همچنین بهتر بازی کردن از لحاظ کیفی مدنظر ما است و درخواست ما حضور هواداران جهت حمایت کامل از تیم در روند دستیابی به موفقیت است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391