برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خالقی فر:فجر زمان ما حداقل چهار تا پاس می داد

چهارشنبه، ۱۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۴ — گل

مطمئن باشید همانطور که فجر اینطوری پیش نخواهد رفت و صدرنشین نمی ماند نفت هم اینگونه نتیجه نمی گیرد و شرا ط ما بهتر می شود.

رضا  خالقی فر

رضا خالقی فر مهاجم سابق فجردرباره بازی با این تیم می گوید:زمین شیراز خیلی بد بود.چمن مصنوعی بود اما انگار داشتی روی موکت بازی می کردی.ای کاش کفش ته صاف می بردیم تا راحت تر بازی کنیم.فجری‌ها هم مدام زیر توپ می زدند و ما با دو تا اشتباه دو گل خوردیم.زمین بد و نور کم از دلایل باخت ما بودند.باور کنید وقتی توپ می رفت هوا کسی نمی دید کجا می رود.نمی خواهم باخت را توجیه کنم اماهمه تیم‌ها به شیراز خواهند رفت و بازی در این زمین بد را تجربه می کنند.

وی در ادامه درباره تفاوت های فجر با تیمی که خودش در آن بازی می کرد می گوید:تمام بازیکنان فجر نسبت به آن موقع عوض شده اند ولی خب سبک بازی ما در آن زمان بهتر بود و حداقل ۴تا پاس به هم می دادیم.البته دوندگی شان خیلی زیاد است اما آنقدر زیر توپ می زنند تا بالاخره تیم حریف اشتباه کند.شاید اگر ماهم مثل خودشان بازی می کردیم و بکش بکش را انجام می دادیم یا واقعا دفاع می کردیم نتیجه بهتری می گرفتیم.

مهاجم شمالی نفت ابادان درباره تیم خودش هم می گوید:ما خوب بازی می کنیم اما مقابل فجر حتی یک موقعیت گل هم نداشتیم چون اجازه نمی دادند و مدام زیر توپ می زدند.ما حتی یک بار هم به هجده قدم فجر نرسیدیم اما خوب فوتبال بازی می کنیم .مطمئن باشید همانطور که فجر اینطوری پیش نخواهد رفت و صدرنشین نمی ماند نفت هم اینگونه نتیجه نمی گیرد و شرا ط ما بهتر می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391