برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خیابانی فقط کریم سایپا را دوست داشت!

چهارشنبه، ۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۵ — گل

در واقع دیشب انصاری فرد هم مثل کل تیم پرسپولیس خوب نبود و مانند بازی قبلی مقابل نفت آبادان بخاطر نبود خلاقیت در خط هافبک در موقعیتی قرار نگرفت که بتوان از او انتظار کاری ویژه داشت.

یکی از نکات ویژه گزارش جواد خیابانی در بازی پرسپولیس – فجر سپاسی زیر سوال بردن بیش از حد کریم انصاری فرد بود.
خیابانی که در این باز ی چند باری پولادی ،آقازمانی و فشنگچی را با هم اشتباه گرفت ونامشان را جابجا اعلام کرد یا حقیقی را با نام کوچک علیرضا خواند در طول بازی بارها اعلام کرد که انصاری فرد اصلا خوب کار نکرده و در حول و حوش دقیقه ۶۰ این مهاجم راگزینه تعویض نامید.
در واقع دیشب انصاری فرد هم مثل کل تیم پرسپولیس خوب نبود و مانند بازی قبلی مقابل نفت آبادان بخاطر نبود خلاقیت در خط هافبک در موقعیتی قرار نگرفت که بتوان از او انتظار کاری ویژه داشت پس دلیلی ندارد تا بازی او را بد بدانیم.درنمای کلی تر پرسپولیس طی دو بازی گذشته هیچ چیز خاصی در فاز حمله نداشته که از مهاجم نوکش انتظار کاری شاق داشت و در این میان پیله جواد خیابانی به کریم که روزگاری بی دلیل از او تعریف و تمجید می کرد عجیب بود.
شاید هم خیابانی فقط کریم سایپا را دوست داشته و حالا که او سرخپوش شده می ترسد با تعریف و تمجید دوباره از او به جانبداری از پرسپولیس متهم شود که این مساله همیشه برای گزارشگران تلویزیونی نکته ای مهم بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391