برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خدابنده لو : جای بازیکنان ما در بهشت است

سه‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۰ — گل

بدون امکانات برای گهر بازی کردن باید برای بازیکنان و مربیان این تیم ثواب داشته باشد و جای این بازیکنان در بهشت است .

مجید خدابنده لو

گهر درود توانست اولین برد خود را بدست بیاورد تا کمی در جدول جایگاه خود را تغییر دهد .
مجید خدابنده لو هافبک گهر برد مقابل ذوب آهن را گامی بزرگ برای تیمش عنوان کرد :" وقتی اولین برد را به دست می آروی حس امیدواری به دست می آید و ما هم امیدوار شدیم تا بتوانیم در بازی های آینده هم به برد برسیم . بازی کردن ما برای گهر قاطعا برای ما ثواب خواهد داشت چون با مشکلات زیادی برای این تیم بازی می کنیم و پا عقب نگذاشته ایم . باید از مهدی تارتار و دستیارانش تشکر کنم که با تمام این سختی‌ها تیم را جمع کرده اند و ما فقط ذره های حمایت می خواهیم تا گهر در لیگ بماند .
او در ادامه می گوید: "بدون امکانات برای گهر بازی کردن باید برای بازیکنان و مربیان این تیم ثواب داشته باشد و جای این بازیکنان در بهشت است . در فوتبال همه از قراردادهای میلیاری حرف می زنند اما کسی نمی گوید که تیمی هم در لیگ برتر هم هست که بازیکنانش پول نگرفته اند . مثال تیم ما مثال کسی است که در خانه همسایه اش کباب می خورند و بویش را آنها حس می کنند . در فوتبال هم پول میلیاری وجود دارد اما همان تیم‌ها از ما فاصله زیادی ندارند . برد ذوب آهن برای ما با ارزش بود و در کل بازی هم برتر از آنها بودیم . باید این بردها را ادامه بدهیم و شرایط تیم را بهتر کنیم ".

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391