برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خداداد ضد خارجی : همه آنها بد هستند

دوشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۲ — گل

حالا خداداد اولین عضو تیم ۹۸ است که برای کارلوس شمشیر می کشد

خداداد عزیزی

هیچ وقت با مربیان خارجی خوب نبود و رابطه او با مربیان خارجی فقط به این ختم نمی شد که رابطه خوبی با آنها بر قرار نمی کرد بلکه تندترین مصاحبه‌ها را او علیه مربیان خارجی انجام داده است .
برای خداداد عزیزی مربی خارجی حکم دشمن را دارد که باید به تیرت را دقیقا وسط قلبش نشانه بگیری ؛ مطرح و غیر مطرح هم ندارد . این مربی خارجی چه می خواهد برند شوستر باشد که در کلن مربیش بوده است و اختلاف بین آنها باعث جدایی از کلن شود و یا ویچ‌ها ... او همیشه ضد خارجی‌ها بوده است .
سناریوی خداداد هم برای همه یکی است . در دوران بازیگری ابتدا حضوردر کنار مربی و بازی های درخشان .پس از مدتی ناسازگاری . در ادامه آن اخراج و پس از آن حمله های تند در مصاحبه های مختلف . این ماجرا رااز شوستر تا بلاژویچ و برانکو و در نهایت مصطفی دنیزلی تجربه کرده اند .

بیشتر مصاحبه های خداداد علیه مربی خارجی حمله ای و فلفلی بوده است ؛و گرچه در مقاطع مختلف فقط اسم مربی تغییر کرده است ولی در نهایت محتوای مصاحبه و هدف یکی بوده است . اینکه او یک ضد مربی خارجی است .
حالا اسلحه خداداد کارلوس کی روش را هدف گرفته است . شاید بخشی از حرف های خداداد در مورد کی روش و استقلال او در فدراسیون درست باشد اما حالا خداداد اولین عضو تیم ۹۸ است که برای کارلوس شمشیر می کشد .
بازی رسانه ای خداداد و کی روش کلید خورد و حالا کی روش کم کم حبابش شکسته می شود و بیشتر با ادبیات خداداد عزیزی آشنا خواهد شد که وقتی حمله اش را به مربی خارجی آغاز می‌کند ؛پایانی برای آن تصور نمی شود .
البته کی روش هم مربی ای نیست که با ادامه حرف های خداداد سکوت کند و نظاره گر این بازی باشد . او قبلا نشان داده است که مقابل رفتار هایی علیه اش واکنش نشان می دهد و برای پاسخ گویی ابایی از کسی ندارد ؛ چه روی سخنش به کفاشیان باشد یا عزیز محمدی و بهروان !

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391