برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوروش: شاید منظور خلعتبری این بوده که احترام خبرنگاران مستحب است

سه‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۸ — ایمنا

سرپرست تیم سپاهان در مورد برخورد نامناسب بازیکن سپاهان با برخی خبرنگاران بعد از بازی با سایپا گفت: خلعتبری از گفتن آن حرف‌ها به خبرنگاران منظور بدی نداشت و به دلیل تعصب آن حرف‌ها را زد.

رسول خوروش

برخورد محمدرضا خلعتبری با برخی خبرنگاران حاضر در میکس‌زون به مذاق آنها خوش نیامده و امروز سرپرست سپاهان عنوان کرد که به دلیل تعصب زیاد و ناراحتی آن حرف‌ها را زده است.
خوروش به ایمنا گفت: به هر حال خلعتبری بعد از بازی عصبانی بود و این حرف‌ها را زد اما خبرنگاران هم باید به او حق بدهند چراکه او بعد از بازی ناراحت بوده و نباید از او انتظار داشت.
وی ادامه داد: البته او از گفتن این حرف‌ها منظوری نداشته و نخواسته بگوید نباید به خبرنگاران احترام گذاشت بلکه می‌توان گفت که او گفته احترام به خبرنگاران مستحب است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391