برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عادل کلاه کج : مقابل راه آهن ۱۴ موقعیت گل داشتیم،مشکلی با دایی نداشتم که به استقبالش نروم

چهارشنبه، ۱۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۷ — پانا

هافبک سپاهان گفت: راه آهن مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت چون اگر نصف ۱۴ موقعیت گلی که داشتیم، به بار می نشست، شکست سنگینی می خوردند.

عادل کلاه کج

عادل کلاه کج در خصوص توقف سپاهان مقابل راه آهن اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. تا دقیقه ۱۵ بازی در حد خود نبودیم. بعد از این که گل خوردیم به خود آمدیم و بازی را در کنترل گرفتیم. موقعیت های زیاد ما در این بازی متاسفانه یکی پس از دیگری با بدشانسی بیرون رفت و ۲ امتیاز خیلی مفت از دست دادیم.

وی افزود:موقعیت گل های ما ۱۳، ۱۴ تا و بالای ۸۰ درصد بود. در این بازی علاوه بر این که توپ‌ها را گل نزدیم، گل های بدی هم خوردیم. اگر نصف موقعیت های تیم گل می‌شد باید راحت و با بردی پرگل می بردیم. متاسفانه تیم ما روی اشتباه فردی گل می خورد و گل های تاکتیکی نمی خوریم.

هافبک سپاهان تصریح کرد: راه آهن بازیکنان خوبی دارد به خصوص این که مربی بزرگی مثل دایی دارند ولی جلوی ما حرفی برای گفتن نداشتند. ما باید می بردیم و این حق ما بود که راحت ۳ امتیاز را بگیریم. آنها فقط ضد حمله می زدند. ما ۲ امتیاز الکی از دست دادیم. البته راه آهن هم موقعیت داشت اما فرصت های ما قابل قیاس نبود.

کلاه کج در خصوص داوری بازی گفت: در مورد داوری حرفی نمی زنم. چون یک تیم مدعی هستیم باید بازی را می بردیم. نمی گویم داور خوب بود یا بد ولی برای بازی به این مهمی و حساس، داوران خیلی بهتر و بزرگتری بودند که باید آنها قاضی می شدند. من البته صحنه گل ما را ندیدم که آفساید بوده یا نه ولی اگر این طور باشد ۲، ۳ آفاسید الکی داور به ضرر ما گرفت که واقعا تک به تک صددرصد شده بودیم با دروازه بان حریف.

وی در خصوص رویارویی با علی دایی تاکید کرد: مشکلی با علی دایی نداشتم که به استقبالش نروم. از اول هم از کسی ناراحت نبودم. بالاخره آن موقع که دایی سرمربی پرسپولیس بود دوست داشت تیمش را خودش انتخاب کند و من نیز حق را به او دادم و حرفی نبود. دایی مربی بزرگی است و احترامش واجب.

هافبک سپاهان گفت: اگر بازیکنان ما برسند، قطعا به این راحتی امتیاز از دست نمی دهیم. البته در این بازی از لحاظ بدنی و هماهنگی بهتر از ۲ بازی قبل بودیم. در لیگ امسال همه تیم‌ها خوب هستند و شرایط سختی حاکم است. مهم این است که هوش و هواس ما روی تیم ما باشد و امتیاز از دست ندهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391