برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کمیته فنی پرسپولیس؛ عصای دست یا بلای جان

پنجشنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۷ — جام‌نیوز

نکته قابل تامل اینجاست که این همان کمیته‌ای است که قرار بود کمک حال پرسپولیس و عصای دست سرمربی پرتغالی باشد و امروز به خاطر رفتاری بچگانه که توجیهی هم ندارد، مته به خشخاش می‌گذارد و شده پیشرو در ایجاد حاشیه.به نظر شما آیا این روزها رویانیان همچنان با فعالیت این کمیته به این شیوه موافق است یا .....!

علی پروین و محمد رویانیان

به نقل از رجا، انتشار اتفاقات آخرین نشست کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در برخی رسانه‌های نوشتاری باعث شد این پرسش برای اعضای این کمیته به وجود بیاید که چرا مسائل درون خانوادگی در رسانه‌ها منعکس می‌شود در صورتی که مدیرعامل و کلیه اعضای کمیته فنی تاکید دارند کسی از اخبار داخل جلسه مطلع نشود اما با این وجود همه اخبار بدون کم و کاست در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد. پس از انتشار اخبار و اتفاقات جلسه کمیته فنی پرسپولیس حالا برخی اعضا به مدیرعامل اعتراض کردند عده‌ای از اعضای این کمیته به دنبال حاشیه سازی برای پرسپولیس هستند که باید این نفرات از مجموعه کمیته فنی حذف شوند چون حضور آن‌ها تبعات منفی زیادی برای باشگاه پرسپولیس دارد.

اختلافات شدید اعضای کمیته فنی با این ماجرا به شکل ناباورانه‌ای رشد پیدا کرد اما مدیرعامل باشگاه پرسپولیس فعلا قصد ندارد به این ماجرا ورود پیدا کند چون اگر وی در این برهه به این حواشی دامن زند، قطعا مشکلات پیرامون باشگاه دو چندان خواهد شد که این رویداد ضربه جبران ناپذیری به پرسپولیس وارد خواهد کرد. گفته می‌شود در این آخرین نشست کمیته فنی باشگاه پرسپولیس که با حضور کلیه اعضا و شخص مدیرعامل برگزار شده است، علی پروین، مهدی مهدوی‌کیا را به باد انتقاد گرفته و گفته که او آنقدر حضورش در باشگاه پرسپولیس مفید نیست که نامش حتی در لیست ۱۸ نفره تیم نوشته شود. پروین البته در صحبت با نزدیکانش شنیده‌های‌ مطرح شده را رد کرده و مدعی شده که چنین حرفی را نزده اما الان، مهم‌تر از تکذیبیه او اختلافی است که بین اعضای کمیته فنی افتاده به گونه‌ای که افشین پیراونی در خصوص برخی اعضا ادعا کرده به زودی از طریق مراجع قضایی پیگیر شکایتش از یکی از اعضا خواهد شد.

دلخوری‌های بسیاری به وجود آمده و هر یک از اعضا به دنبال این هستند که بدانند چه کسی رخ داده‌ها در نشست یکشنبه شب را لو داده و به میان صفحه‌های روزنامه‌ها فرستاده است چون فاش شدن نام این کانال خبری می‌تواند بسیاری از معادلات را روشن کند. اعضای کمیته فنی البته فعلا مثل مدیرعامل سکوت اختیار کرده و دلخوری‌شان را تنها در محافل خصوصی به زبان آورده‌اند اما دغدغه‌شان شده پیدا کردن شخصی که بحث‌های مطرح شده در نشست‌ها را لو داده است. گفته می‌شود به احتمال بسیار زیاد تغییراتی به زودی در کمیته فنی باشگاه پرسپولیس روی دهد که بابت آن برخی افراد قدرت شان در این مجموعه کاهش پیدا کند، چون رویه موجود نه تنها به سود پرسپولیس است بلکه باعث می‌شود این تیم با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم کند به همین خاطر احتمال می‌رود در روزهای آتی خبرهای جدیدی در خصوص کمیته خبرساز فنی پرسپولیس منتشر شود، اتفاقاتی که زمینه خداحافظی برخی چهره های سرشناس از جمله علی پروین را فراهم آورد.

برخی نزدیکان باشگاه پرسپولیس اعلام کردند دلیل اصلی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای انجام تغییرات احتمالی پابان دادن به اعتراض بازیکنان و کادر فنی به حضور حاشیه ساز برخی چهره‌ها در کمیته فنی است، گویا پس از انتشار اخبار نشست کمیته فنی مهدی مهدوی کیا به شدت از منتقدانش در کمیته فنی انتقاد کرده و در خصوص آن‌ها مسائل عجیبی را مطرح کرده است. مهدوی کیا که به چهره‌ای آرام لقب گرفته بود در گفت و گو با یکی از رسانه‌های خبری با انتقاد از اتفاقاتی که در نشست کمیته فنی روی داده است،عنوان کرده است: «آن پیشکسوت به خاطر من ۸۰۰ میلیون تومان به جیب زد اگر لازم باشد اسناد و مدارکش را به سازمان بازرسی ارائه خواهم کرد!»

نکته قابل تامل اینجاست که این همان کمیته‌ای است که قرار بود کمک حال پرسپولیس و عصای دست سرمربی پرتغالی باشد و امروز به خاطر رفتاری بچگانه که توجیهی هم ندارد، مته به خشخاش می‌گذارد و شده پیشرو در ایجاد حاشیه.به نظر شما آیا این روزها رویانیان همچنان با فعالیت این کمیته به این شیوه موافق است یا .....!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391