برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسماعیل حسن‌زاده; کنترل نامحسوس سکوها و محوطه آزادی در داربی ۷۵

سه‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۳ — قانون‌آنلاین

رییس کمیته انضباطی از برنامه‌های ویژه این کمیته برای داربی ۷۵ خبر داد و گفت: در داربی هفتاد و پنجم مامورانی را به طور نامحسوس میان تماشاگران پرسپولیس و استقلال و محوطه استادیوم آزادی خواهیم داشت.

اسماعیل حسن زاده

رییس کمیته انضباطی از برنامه‌های ویژه این کمیته برای داربی ۷۵ خبر داد و گفت: در داربی هفتاد و پنجم مامورانی را به طور نامحسوس میان تماشاگران پرسپولیس و استقلال و محوطه استادیوم آزادی خواهیم داشت.

به گزارش ایسنا، اسماعیل حسن‌زاده از برخورد شدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با فحاشی‌های بعضی تماشاگران تیم داماش خبر داد و اظهار کرد: بنده خودم در استادیوم شهید عضدی محل برگزاری دو تیم داماش و پرسپولیس حضور داشتم و مواردی را یادداشت کردم. منتظر گزارش ناظر مسابقه و داوری هستم تا با جمع‌بندی موارد رای مناسبی را صادر کنیم.

وی افزود: علاوه بر این مساله ما شاهد فحاشی‌ها و اهانت‌هایی از سوی تماشاگران داماش علیه برخی بازیکنان و مسوولان تیم ملوان بودیم که اصلا ارتباطی به آن مسابقه نداشتند. این هم جای تعجب داشت و هم تاسف‌بار بود. کمیته انضباطی قطعا برخورد شدیدی را در این باره بویژه در آستانه داربی گیلان خواهد داشت تا از این پس کسی جرات نکند، چنین رفتاری داشته باشد.

رییس کمیته انضباطی در واکنش به اظهارات سیدجلال حسینی که پس از فحاشی‌ها علیه او در بازی با داماش گفته بود از "این پس من هم هر چه به دهانم بیاید می‌گویم" اظهار کرد: سیدجلال عصبانی بود که بد صحبت کرد. فوتبالیست آرام و مودبی چون او وقتی با بی‌حرمتی‌ها و اهانت‌ها مواجه شده و طبیعتا ناراحت می‌شود، اول صبر کند ببیند کمیته انضباطی چه برخوردی خواهد داشت، بعدا این طور واکنش دهد. هر چند تحت هر شرایطی حرکت ناپسند فحاشی مورد تایید هیچ کسی نیست. ما این موارد را هم ثبت کرده و در رای کمیته انضباطی مدنظر قرار می‌گیرد.

حسن‌زاده درباره رفتار آرش برهانی در بازی استقلال برابر ملوان که به عمد مچ پای بازیکن حریف را لگد کرد، گفت: به این مورد هم با دیدن تصاویر آن مسابقه رسیدگی می‌کنیم. ممکن است این حرکت او در گزارش ناظر داوری آمده باشد. حتی اگر در گزارش هم نباشد، قانون این اجازه را به ما می‌دهد که آن را رسیدگی کنیم.

وی از کنترل نامحسوس و ویژه تماشاگران داربی هفتاد و پنجم توسط ماموران کمیته انضباطی خبر داد و در این باره گفت: ما برنامه ویژه‌ای برای کنترل تماشاگران داریم. بنده خودم در ورزشگاه خواهم بود و مامورانی را انتخاب کرده‌ایم که به طور نامحسوس در میان تماشاگران پرسپولیس و هم تماشاگران استقلال حضور پیدا خواهند کرد و رفتارشان را ثبت می‌کنند. کمیته انضباطی برخورد بسیار جدی را با هرگونه رفتار خلاف اصول اخلاقی و قانونی خواهد داشت. ما حتی در محوطه ورزشگاه‌، پارکینگ‌ها و... هم مامورانی را به کار می‌‌گماریم.

حسن‌زاده در پایان گفت: در صورتی که لازم باشد کسر امتیاز را هم برای کسانی که فضای ورزشگاهها را آلوده می‌کنند در نظر گرفته‌ایم و به شدت با هواداران و بازیکنان و کسانی که بخواهند فحاشی کنند، برخورد خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391