برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کربکندی: به آینده ذوب‌آهن امیدوارم

یکشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۴ — قانون آنلاین

هر چند که در کشور ما بعضی از رسانه‌ها دلسوزتر و عجول تر از مدیران شده اند و بعد از سه هفته قهرمان و تیم اوت شده را تعیین می کنند.

رسول کربکندی

رسول کربکندی درباره شرایط ذوب آهن اظهار داشت: هیچ تیمی حاشیه امنیت ندارد و کسی نمی تواند با وجود سرمایه گذاری کلان اطمینان خاطر داشته باشد که قهرمان می شود. هر چند که در کشور ما بعضی از رسانه‌ها دلسوزتر و عجول تر از مدیران شده اند و بعد از سه هفته قهرمان و تیم اوت شده را تعیین می کنند.

وی افزود: این تفکرات غیر حرفه ای است و با توجه به فشار بدنسازی و زود شروع شدن لیگ تیم‌ها هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده اند. همه اینها نشان می دهد لیگ حساس و سختی داریم و یک عده با پول و مهره و عده ای با انگیزه و تلاش می خواهند کار خود را جلو ببرند.

کربکندی تصریح کرد: ذوب آهن فصل گذشته با وجود هزینه بالا به مقام ششمی رسیده و امسال قرار است نصف همان هزینه انجام شود و تا امروز که هفته سوم تمام شده هنوز بازیکنان تیم یک ریال هم نگرفته اند. تیم جدیدی ساخته ایم و بیشترین هزینه را صرف حفظ بازیکنان خود کردیم. درست است سه شکست داشته ایم اما به جز بازی اول که خوب نبودیم در دو مسابقه دیگر حداقل باید مساوی می گرفتیم. بازی با استقلال را هم دیدید. موقعیت‌ها ما بیشتر بود اما شانس همراهمان نبود. متاسفانه مهره زیادی نداریم و این یکی از مشکلات تیم است.

کربکندی ادامه داد: ذوب آهن به یک پیروزی نیاز دارد تا از این فشار خلاص شود. بچه های تیم استرس و نگرانی دارند که امتیاز از دست ندهند و به همین دلیل با یک اشتباه کوچک دروازه مان باز می شود اما موقعیت های خوب خود را از دست می دهیم. به آینده این تیم امیدوارم و حتی مجموعه کارخانه می داند که تیم با چه شرایطی تمرینات را آغاز کرد و دیدگاهی فراتر از برخی رسانه‌ها دارند، رسانه هایی که تنها به این ورزش فشار وارد می کنند.

وی در مورد بازی فردا با سپاهان به فارس گفت: نیاز داریم یکی از تیم های بزرگ را شکست دهیم و البته سپاهان هم هنوز خودش را پیدا نکرده و نمی توان گفت شکست ناپذیرند. باید در این مسابقه کمتر اشتباه کنیم. دیدگاهمان در هفته ای که گذشت بهتر و قوی تر شده است. امیدوارم باشگاه هم در مدتی که لیگ تعطیل می شود به تعهدات خود عمل کند تا بازیکنان با روحیه بهتری تمرین کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391