برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوش باشیم با این لیگ بی کیفیت!

دوشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۷ — قانون

نسل طلایی ایران تمام شد و کوچ بازیکنان ایرانی به اروپا تمام شده است. دیگر کمتر بازیکنی در فوتبال اروپا خریدار دارد .

تیم سپاهان

نسل طلایی ایران تمام شد و کوچ بازیکنان ایرانی به اروپا تمام شده است. دیگر کمتر بازیکنی در فوتبال اروپا خریدار دارد .
حضور در بوندس لیگا و پس از آن لالیگا برای بازیکنان ایرانی سال هاست که رویا باقی مانده است . آخرین ستاره ایرانی که به اروپا رفت مسعود شجاعی بود و پس از او هیچ دعوتنامه ای برای بازیکن ایرانی نرسیده است .
بله ، فوتبال اروپا خیلی زوداز بازیکن ایرانی خالی شد و جانشینی هم برای پر کردن جای خالی آنها به اروپا نرفت . آخرین بازگشته از فوتبال اروپا هم جواد نکونام بود که کارش را در اسپانیا تمام کرد و با پوشیدن پیراهن استقلال رویا های خوب را به پایان رساند .

اکنون فقط یک ستاره مانده که دلمان از این فوتبال به او خوش است . مسعود شجاعی تنها ستاره فوتبال ایران است که پرچم فوتبال ایران در اروپا در است اوست . مسعود پس از پایان کابوس بار مصدومیت برگشته و این بازگشت برای فوتبال ایران بسیار خوشایند است .
در فوتبال پرهیاهو اما کم حاصل ایران حضور مسعود در لالیگا خوشایند ترین اتفاق این فوتبال است . او تنها نماینده ایران در بالاترین سطح فوتبال اروپاست ؛در جایی که بازیکنان ژاپنی سر از منچستر و آرسنال در می آورند باید دلمان را به مسعود خوش کنیم که اگر او هم نبود دیگر چیزی برای حساب آوردن در فوتبال نداشتیم .
فوتبالی که دیگر امارات و قطر هم ستاره هایش را پس می فرستند . خوش باشیم با این لیگ بی کیفیت که از بازی های هفته اولش مشخص بود که این لیگ کمکی به فوتبال ایران نمی کند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391