برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تصمیم قطعی در جلسه هیات رئیسه: دوربین‌ها را راه نمی‌دهیم

دوشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۳۰ — گل

خبرنگار خصوصی سایت گل امروز از فدراسیون این خبر را کسب کرده است که جلسه هیات رئیسه با این خروجی به پایان رسیده که فردا دوربین‌ها را به ورزشگاه راه ندهند.

بحث فدراسیون و صداوسیما حتی یک سانتیمتر پیش نرفته است و بنابراین در فاصله ۲۴ ساعت تا آغاز هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران طبیعی است که تحریم مسابقات یکی از راه حل‌های مسوولان فدراسیون برای دریافت حتی بخش تلویزیونی باشد. خبرنگار خصوصی سایت گل امروز از فدراسیون این خبر را کسب کرده است که جلسه هیات رئیسه با این خروجی به پایان رسیده که فردا دوربین‌ها را به ورزشگاه راه ندهند. این همان کاری بود که فدراسیون قصد داشته است هفته اول لیگ برتر انجام بدهد اما در نهایت دخالت دستگاه‌ها و توصیه‌های ایشان مانع از این شد که پخش تلویزیونی هفته اول انجام نشود.
در این روزها فدراسیونی‌ها امیدوار به تغییراتی بودند و اینکه صداوسیما با عقب‌نشینی در مواضع خود فرصت مذاکره را ایجاد کند اما اصرار پورمحمدی رئیس شبکه ۳ به اختصاص تنها ۱۵ میایارد تومان بابت حق پخش تلویزیونی باعث شده فدراسیون هم به فکر مقابل به مس بیفتد، مقابل به مثلی که می‌تواند نتیجه‌اش جذب منابع تازه مالی برای فوتبال ایران باشد.
فدراسیون فوتبال ایران از شرکتی می‌گوید که حاضر است پول خوبی بابت حق پخش لیگ بدهد اما صداوسیمایی‌ها با اشاره به دولتی بودن بودجه تیم‌ها این موضوع را رد می‌کنند و می‌‌گویند افزایش حق پخش به هیچ وجه منطقی نیست.
به هر حال کشمکش‌ها ادامه دارد. اینکه فردا می‌توانیم بازی‌های مهم را از تلویزیون تماشا کنیم فعلا یک معمای لاینحل است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391