برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دقایق ۷۰ تا ۸۰ دقایق پراخطار لیگ

دوشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۱۹ — ورزش۳

در هفته سوم لیگ برتر فوتبال داوران ۴۴ کارت زرد و ۶ کارت قرمز به بازیکنان نشان دادند که بیشتر آنها در دقایق ۷۰ تا ۸۰ بود.

به نقل از سایت سازمان لیگ حرفه ای فوتبال ایران، در هفته سوم لیگ برتر داوران ۴۴ کارت زرد به بازیکنان نشان دادند.

بر این اساس بیشترین کارت زردها در دقایق ۷۰ تا ۸۰ مسابقات به بازیکنان داده شده و داوران در این دقایق ۱۱ کارت زرد به بازیکنان نشان دادند.

در هفته سوم همچنین دو بازیکن کارت قرمز مستقیم دریافت کردند که آن بازیکنان نیز در دقایق ۷۰ تا ۸۰ از زمین اخراج شده اند. به نظر می رسد در دقایق ۷۰ تا ۸۰ مسابقات بازیکنان بیشتر از سایر دقایق مسابقه کارت زرد و قرمز دریافت می کنند.

۴ بازیکن نیز در هفته سوم با دریافت کارت زرد دوم از میدان اخراج شده اند. در دقایق ۷۰ تا ۸۰ یک بازیکن و در دقایق ۸۰ تا ۹۰ نیز بازیکن دیگری با دریافت کارت زرد دوم از میدان اخراج شده اند و دو بازیکن نیز بعد از دقیقه ۹۰ کارت زرد دوم را گرفتند و اخراج شدند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391