برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماهینی: بدنم توان اجرای دستورهای ژوزه را نداشت

چهارشنبه، ۱۱ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۱ — ورزش۳

با اطمینان می‌گویم اگر در بازی با فجر تماشاگر داشتیم می‌بردیم. پرسپولیس با هوادارانش زنده است و آنها حامی خیلی خوبی برای تیم هستند. در بازی با گهر برای‌مان سنگ‌تمام گذاشتند

حسین ماهینی

به اندازه پرسپولیس، حسین ماهینی هم در دو بازی ابتدایی فصل انتقاد شنید؛ انتقادهایی که قیاس عملکرد او در ذوب‌آهن و پرسپولیس باعثش می‌شد و البته از بعد از این تازه‌ترین بازی دیگر نشنیدیمشان؛ دلیلش همان تغییری بود که هم در نمایش پرسپولیس دیدیم و هم در شکل بازی حسین ماهینی که خودش می‌گوید تازه دارد می‌رسد به آن آمادگی که باید و البته هنوز به صددرصدی‌اش نرسیده!
این مصاحبه را به نقل از ایران ورزشی بخوانید:
چه بلایی سر پرسپولیس آمده که روز خوبش هم نمی‌تواند ببرد؟
موقعیت‌های زیادی داشتیم اما نمی‌دانم چرا هیچ کدامشان گل نمی‌شد. اگر خوش‌شانس بودیم باید حداقل ۹ تا گل می‌زدیم. حالا ۹ تا هم نه اما ۵-۴ تا را دیگر باید می‌زدیم که متاسفانه نزدیم.
بازی‌تان هم نسبت به دو بازی قبلی خیلی بهتر شده بود.
بهتر بازی کردیم چون بدن‌های‌مان آزاد کرده بود. واقعا خوب بازی کردیم و همه راضی بودند، فقط نتوانستیم ببریم.
البته در نیمه دوم در بعضی دقایق بازی کم آوردید و عقب کشیدید؛ دلیلش چه بود؟

این هم طبیعی است دیگر. هنوز بدن‌های‌مان کاملاً آماده نیست و گاهی کم می‌آوریم. هر چند اگر یکی دوتا از آن موقعیت‌ها را گل کرده بودیم می‌توانستیم با خیال راحت بازی را ادامه دهیم.
خب این آماده نبودن‌ها تا کی قرار است پرسپولیس را به دردسر بیندازد؟
هفته به هفته بهتر می‌شویم و مطمئن باشید تا دربی به هماهنگی و آمادگی صددرصد می‌رسیم. از اول هم گفته بودیم برای هماهنگ شدن یک زمان ۵-۴ هفته‌ای می‌خواهیم.
از نظر روحی چطور؛ انتقادها و باخت هفته پیش به فجر به تیم استرس نمی‌داد؟
پرسپولیس بازیکنان بزرگی دارد که راحت خودشان را نمی‌بازند و اتفاقا از نظر روحی کاملا آماده بازی بودیم. استرس هم نداشتیم چون اگر داشتیم مثل دو بازی قبل ضعیف کار می‌کردیم. انتقادها و استرس هیچ نقشی در بازی‌مان نداشت.
حضور هواداران چقدر کمکتان کرد؟
آنقدر که با اطمینان می‌گویم اگر در بازی با فجر تماشاگر داشتیم می‌بردیم. پرسپولیس با هوادارانش زنده است و آنها حامی خیلی خوبی برای تیم هستند. در بازی با گهر برای‌مان سنگ‌تمام گذاشتند و تا آخرین لحظه تشویق کردند اما ما شرمنده آنها شدیم که من به نوبه خودم عذرخواهی می‌کنم و قول می‌دهم جبران کنیم.
خودت هم به اندازه پرسپولیس تغییر کرده بودی و عملکرد خوبی داشتی.
من هم مثل بقیه بچه‌ها در بازی‌های قبلی بدنم آزاد نکرده بود. هر چند همین الان هم تنها ۷۰-۶۰ درصد آماده‌ام اما سعی می‌کنم کارهایی را که مربیان می‌خواهند درست انجام بدهم. البته خوب بازی کردنم هم فایده نداشت. کاش من بد بازی می‌کردم اما پرسپولیس می‌برد!
در بازی‌های قبلی خیلی ساکن بودی و به همین خاطر از تو انتقاد می‌کردند اما مقابل گهر زیاد نفوذ کردی؛ این تغییر تاکتیکی بود؟
نه! در دو بازی قبلی هم ژوزه دایم با من صحبت می‌کرد و می‌خواست که رو به جلو حرکت کنم ولی نمی‌توانستم! وقتی بدنت نکشد نمی‌توانی زیاد نفوذ کنی و مجبوری عقب بازی کنی. من هم در آن دو بازی بدنم نمی‌کشید که دستورهای ژوزه را اجرا کنم. دلیلش تنها همین بود!
تو و گردان در ذوب‌آهن هم همبازی بودید؛ فکر می‌کنی چرا او هنوز نتوانسته خودش را با پرسپولیس هماهنگ کند؟
شهاب دروازه‌بان بزرگی است و مثل همه ما نیاز به زمان دارد. در بازی قبلی با اینکه سه گل خوردیم اما او روی هیچ‌کدام مقصر نبود و مقابل گهر هم در چند صحنه خیلی خوب کار کرد. روی گل مقصر بود اما نه صددرصد و به نظر من این همه انتقاد از او بی‌انصافی است. ذوب‌آهن دو سال پیش با همین گردان به فینال لیگ قهرمانان رسید و الان هم او تنها نیاز به فرصت دارد تا خودش را با شرایط وفق بدهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391