برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس هیئت مدیره خواستار جدی جذب مجیدی

دوشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۹ — ورزش۳

اعضای هیئت مدیره تیم استقلال اصرار فراوانی به جذب برای این تیم دارند هیئت مدیره تیم استقلال معتقدند که حضور فرهاد مجیدی در تیم استقلال می تواند در هر زمان مثمر ثمر واقع شود.

فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی مهاجم سابق تیم استقلال، با شرایط خاصی روبرو شده است اما پس از منتفی شدن حضور این بازیکن در استقلال هم برخی از مسئولان وی را رها نمی کنند این بازیکن با اصرار فراوان اعضای تیم استقلال روبرو شده است.

فرهاد مجیدی با تماس رسولی نژاد روبرو شده است رئیس هیئت مدیره آبی‌ها اعلام کرده است که تمام تلاش خود را به کار می برد تا بتواند نظر وی را برای بازگشت جلب کند.

این در حالی است که فرهاد مجیدی با شرایط ویژه ای روبروست و به راحتی حاضر به حضور در تیم استقلال نیست و مخالفت های قلعه نوعی نیز مزید برعلت شده است.

از طرفی دیگر اعضای هیئت مدیره تیم استقلال نیز با وی تماس گرفتند و خواستار حضور وی شدند این تماس‌ها دائم ادامه دارد و اعضای هیئت مدیره وی را رها نمی کنند و قصد دارند هر طور شده برای نیم فصل شرایط را برای حضور این بازیکن فراهم کنند.

تماس‌ها همچنان ادامه دارد و مجیدی ضمن تشکر از اعضای هیئت مدیره از آنها خواسته است این موضوع را به فراموشی بسپارند و در خصوص حضور وی در تیم بحثی را مطرح نکنند تا تیم به حاشیه نرود و وی متهم نشود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391