برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهمن مالکی: امسال سال فیکس بازی کردن جوان‌هاست

سه‌شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۵ — ایمنا

مدافع جوان تیم ذوب‌آهن که در دیدار با فجر سپاسی مصدوم شد، گفت: ذوب‌آهن امسال بازیکنان جوان بسیاری در اختیار دارد و به نظر من امسال سال فیکس بازی کردن بازیکنان جوان ذوب‌آهن است.

بهمن مالکی پیرامون شرایط ذوب‌آهن اظهار داشت: به نظر من با یک بازی نمی‌توان در مورد عملکرد ذوب‌آهن قضاوت کرد زیرا اگرچه ما در دیدار با فجر سپاسی تن به باخت دادیم اما حق ما اصلا باخت نبود. ما در این دیدار قاسم حدادی‌فر و مهدی رجب‌زاده و یکی از مهاجمان خود را در اختیار نداشتیم و این مسئله بر کارمان تاثیرگذار بود.
وی تصریح کرد: با این وجود مطمئن باشید در بازی‌های آینده شرایط تیم بهتر می‌شود و تیم می‌تواند نتیجه بگیرد چون تیم در این بازی‌ها کامل‌تر می‌شود و از نظر بدنی نیز بهتر می‌شویم.
مدافع ذوب‌آهن با بیان اینکه بازی نخست هیچ چیزی را تعیین نمی‌کند، گفت: اگر در بازی اول پیروز شده بودیم، همه می‌گفتند که باید به این تیم امیدوار باشیم و از ذوب‌آهن خوب می‌گفتند اما حالا که تیم یک باخت داده، همه از این مسئله ابراز نگرانی می‌کنند اما من به شما اطمینان می‌دهم که این تیم نتیجه می‌گیرد.
وی اضافه کرد: امسال اکثر بازیکنان تیم جوان هستند و بی‌تجربگی بازیکنان ما با استفاده از بازیکنان با تجربه پر می‌شود و به نظر من امسال سال فیکس بازی کردن جوان‌هاست تا با استفاده از انگیزه جوانی،‌ نتایج شگفت‌انگیزی کسب کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391