برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش زنده : ملوان بندرانزلی ۲-۲ نفت آبادان

پنجشنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۰۰:۰۷ — گل

ددقیقه ۸۷ با حرکت های انفرادی خالقی فر در محوطه جریمه و پاس به بیرون سرلک با یک ضربه مهار نشدنی توپ رو وارد دروازه کرد

ساعت ۲۲ / چهارشنبه ۴/۵/۹۱، هفته دوم دوازدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه تختی انزلی
گل: دقیقه ۲ جلال رافخایی و دقیقه ۷۶ پژمان نوری(ملوان)،- دقیقه ۵۴ روح الله عرب و سرلک دقیقه ۸۷ (نفت)
تماشاگر: ده هزار نفر. هوا: صاف.درجه حرارت: ۳۳ درجه سانتی گراد.
داور: غلامرضا جباری، کمک‌ها: مرتضی کریمی، رحیم شاهین
اخطار:سیامک کوروشی دقیقه ۳۴(ملوان) و ممبینی دقیقه ۸۶(نفت)
ملوان بندر انزلی:
علی حسنی صفت،سیامک کوروشی،احمد آهی،پژمان نوری،مازیار زارع،جلال رافخایی،محمد حیدری(حسین بادامکی از دقیقه ۵۹)،جواد شیرزاد،علی رضا رمضانی،محمد نزهتی( از دقیقه ۸۸ یعقوبی)،سعید یوسف زاده.
Support AdChoices

سرمربی: فرهاد پور غلامی.
صنعت نفت آبادان:
مارکو سینیچ،والری الکساندریان،سجاد مشکل پور،حسین بغلانی،ابوذر رحیمی،سیامک کوهنورد،علی ممبینی( از دقیقه ۸۹ مندز)،محمد مهدی الهایی(تز دقیقه ۷۲ حلافی)،رضا خالقی فر، رسول نوید کیا.
سرمربی:روبرتو کاستا
شرح بازی:
دو تیم بندر نشین و پر سابقه ی ایران در هفته ی دوم لیگ در حالی مقابل هم قرار گرفتند که هر دو تیم سرشار از انگیزه و امیدوار به پیروزی بودند.هرچند که گل زود هنگام ملوان امیدهای نفتی‌ها را خیلی زود نا امید کرد.
بازی با گل دقایق ابتدایی ملوان آغاز شد که این گل باعث غافل گیری بازیکنان صنعت نفت گردید بعد از گل ملوانان چند حمله دامنه دار دیگر نیز بر روی دروازه صنعت نفت انجام دادند اما حاصلی در پی نداشت.ملوانان با بستن خطوط میانی خود مانع از حمله صنعت نفت از عمق دفاع گردید و به ناچار نفتی‌ها از کناره میدان اقدام به حمله کردند اما این حمله‌ها بی فایده بود. ملوانان که در این بازی با یک ترکیب هجومی در نیمه اول به میدان آمده بودند از ابتدا به دنبال پیروزی بودند اما با گل دقایق اولیه در لاک دفاعی رفتند و بیشتر به فکر ضد حمله بودند و در چند مورد موفق به ایجاد موقعیت هایی شدند اما هیچ کدام از این موقعیت‌ها حاصلی در پی نداشت
صنعت نفت در نیمه اول حرفی برای گفتن نداشت و در مواجه با دفاع چند لایه ملوان سعی کردند تا با اداره بازی به نیمه دوم بتوانند نتیجه را به نفع خودشان تغییر دهند
شرح گل:
ملوان ۱-۰ نفت:دقیقه ۲ بازی با یک پاس در عمق توسط پژمان نوری در محوطه جریمه جلال رافخایی صاحب توپ شد و او با یک ضربه دقیق توپ را وارد دروازه صنعت نقت کرد.
ملوان ۱-۱ نفت :با ارسال کرنر از جناح چپ ملوان روح الله عرب با یک پرواز دیدنی و اشتباه سیامک کورشی با برخورد به پای او توپ وارد دروازه ملوان شد
ملوان ۲-۱ نفت: دقیقه ۷۶ پژمان نوری در محوطه جریمه صاحب توپ شد و با برداشتن مدافع مستقیم توانست با یک شوت توپ را وارد دروازه کرد
ملوان ۲-۲ نفت:دقیقه ۸۷ با حرکت های انفرادی خالقی فر در محوطه جریمه و پاس به بیرون سرلک با یک ضربه مهار نشدنی توپ رو وارد دروازه کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391