برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توفیق اجباری برای تیم ملی و کروش

پنجشنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۲۶ — فردانیوز

شالوده دفاع تیم ملی را پرسپولیس تامین می‌کند و برای خط میانی نگاه کروش به استقلال است

جواد نکونام و تیم استقلال

با حضور جواد نکونام و خلعتبری در لیگ امسال مزیتی دو چندان شامل حال تیم ملی شد از یک طرف زحمت هماهنگی بین مهره های خطوط تیم ملی تامین شده و از طرف دیگر سختی های دیگر از جمله تفاوت میزان آمادگی بدنی و الحاق به بدنه تیم ملی و سفرهای خسته کننده حذف شده است .

شالوده دفاع تیم ملی را پرسپولیس تامین می‌کند و برای خط میانی نگاه کروش به استقلال است حال با در صد پایینی از جا به جایی حال به این امور اضافه شدن مربی پرتغالی و خط فکری شبیه به کروش را اضافه کنید چرا که هردو بر خواسته از مکتب فوتبال پرتغال هستند و شباهت های کاری آنها و تاکتیک پذیری ستارگان ایرانی رسیدن به هدف را سهل می سازد در پاسخ به منتقدینی که مخالف حضور این دو نفر در ایران بودند تنها می توان گفت نه تنها نباید با بهانه های واهی در صدد گل آلود کردن آّن بر آییم بلکه باید به خاطر این توفیق اجباری خوشحال باشیم .

کروش بخواهد یا نخواهد با پدیده تحریم برخورد خواهد کرد . تحریمی که امکان انجام بازی های تدارکاتی را از او گرفته است و بی شک چشم امید کروش به لیگ برتر امسال است .جایی که هر سه مدعی با تمام قوا به میدان آمده اند .

فشرده ترین لیگ ادوار فوتبال ما همین لیگ ۱۲ است زیرا بنا بر برنامه ریزی های صورت گرفته بازیکنان باید در هفته دوم اردیبهشت ۹۲ در اختیار کروش قرار گیرند تا بهانه ای دست کروش نداده باشیم به این‌ها شور و اشتیاق بازیکنان را برای حضور در میدان بزرگ جام جهانی اضافه کنید که بززرگترین ویترین برای عرضه اندام در سطح اول فوتبال جهان است .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391