برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امین منوچهری: بهترین مهاجم استقلال می شوم

شنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۰۰:۰۶ — قدس آنلاین

از وقتی به استقلال آمدم بنای کارم را روی موفقیت و به دست آوردن یک جایگاه مطمئن در خط حمله گذاشته ام. نمی خواهم نیمکت نشین باشم و حتما روزی به مهاجم اول استقلال تبدیل خواهم شد.

امین منوچهری

مهاجمان استقلال در بازی با سایپا شب بسیار تلخی را پشت سر گذاشتند. گذشته از اینکه فرهاد مجیدی بارها وبارها از سوی هواداران استقلال تشویق شد اما مردان خط حمله استقلال هم نتوانستند موقعیت های آن چنانی را به دست آورند و در نتیجه شکست تلخ و ناباورانه ای رقم خورد. امین منوچهری یکی از بازیکنان خط حمله استقلال بود که نمایش خوبی نداشت.
_ همان طور که پیش بینی می‌شد از ابتدا در ترکیب اصلی قرارگرفتی اما نتوانستی برای تیم محبوبت گلی بزنی!
برای اولین بار بود که در ترکیب اصلی قرارمی گرفتم و قدری بازی کردن برای بازیکنی که تازه در ترکیب اصلی یک تیم بزرگ قرارمی گیرد دشوار است. من خیلی تلاش کردم که بازیکن مفیدی برای استقلال باشم. حتی یک موقعیت نصفه و نیمه هم داشتم اما دیدید که در نهایت ما باختیم. واقعا بازی تلخی بود.
_ دربازی دیده شد که هافبک های استقلال موقعیت های آن چنانی را برای شما به وجود نیاوردند. این وضعیت هم می تواند در بازی نه چندان خوب شضما تاثیر گذار باشد.
قطعا وقتی پاسی داده نشود مهاجمان هم نمی توانند گل بزنند اما این دلیل نمی شود که من همه تقصیرها را گردن هافبک‌ها بیندازم. ما همه مقصریم و به همین دلیل نتوانستیم مقابل سایپا به نتیجه خوبی برسیم. ما همگی ضعیف بازی کردیم و با هم مقصریم.
_ با توجه به این نمایشی که داشتی بعید به نظر می رسد قلعه نویی دوباره تو را در ترکیب اصلی قراربدهد.
نمی دانم چه اتفاقی می افتد و شاید به قول شما این باخت تاثیر گذار باشد. اما از وقتی به استقلال آمدم بنای کارم را روی موفقیت و به دست آوردن یک جایگاه مطمئن در خط حمله گذاشته ام. نمی خواهم نیمکت نشین باشم و حتما روزی به مهاجم اول استقلال تبدیل خواهم شد.
_ گفته می شود قلعه نویی بعد از بازی به شدت از شما گله کرده است.
امیر خان حق دارد. ما نتوانستیم دستورات ایشان را در خط حمله اجرا کنیم. بازی بسیار ضعیفی بود این را که نمی توان کتمان کرد. همه ضعیف بودیم و من از از همه بدتر!
_ حتی حضور نکونام هم نتوانست تاثیری در روند بازی شما بگذارد.
راستش من برای اولین بار بود که نکونام را از نزدیک می دیدم و برایم یک افتخار است که با این بازیکن هم بازی هستم. جواد برای هماهنگ شدن با استقلال قدری زمان می خواهد. آن شب همگی بد بودیم و نمایش ضعیفی ارائه کردیم.
_ شما مقابل تیمی شکست خوردید که تو سال های زیادی را در آن سپری می کردی. سایپا تیمی بود که تو را به این فوتبال معرفی کرد.
همیشه یک حس خاصی نسبت به سایپا داشتم و نمی توانم این موضوع را پنهان کنم. سایپا بازیکنان بزرگی را به فوتبال ایران معرفی کرده است و من همیشه خودم را مدیون این تیم می دانم. اما باید اعتراف کنم که باخت به سایپا یک اتفاق بود و نمی توان این موضوع را نادیده گرفت. امیدوارم دیگر تکرار نشود.
_ ...و هفته آینده باید مقابل ذوب آهن بازی کنید؛ تیمی که خودش در بحران قرارگرفته است و معلوم نیست با چه هدف و انگیزه ای گام به این بازی بگذارد.
ذوب آهن تیم سرسختی است و همان طور که می گویید به خاطر شکست های پی در پی با انگیزه خاصی گام به این میدان می گذارد. البته ما دیگر غافلگیر نخواهیم شد و با تمام وجود مان بازی می کنیم. دیگر این بازی ضعیف تکرار نخواهد شد. البته من باید این را هم بگویم که باخت به سایپا ما را به خود می آورد و در بازی های آینده سعی می کنیم دیگر چنین بازی هایی را تکرار نکنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391