برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نقشه مانوئل برای محمد نوری: حضور درهافبک دفاعی

یکشنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۱ — گل

البته مانوئل گفته نوری برای بازی در این پست باید یک مقدار وزنش را بالا ببرد تا در درگیری‌ها و نبرد های فیزیکی میانه میدان کم نیاورد.

محمد نوری

در دو بازی گذشته پرسپولیس شاید یکی از عجیب ترین نکات تیم سرخپوش بازی ندادن مانوئل به نفراتی همچون محمد نوری،مهدی مهدوی کیا و غلامرضا رضایی بود که البته این آخری فقط در بازی با فجر سپاسی شرایط حضور در میدان را داشت.
با تصمیم مانوئل این نفرات تبدیل به نیمکت نشین محض شدند .هر چند نوری در ربع پایانی بازی با فجر به میدان رفت امابه نظر می رسیدهم خود این بازیکن هم سایر بازیکنان پرسپولیس از کمبود نوری و نبود خلاقیت در خط هافبک رنج می برند و برایشان جای سوال است که چرا پیرمرد پرتغالی دوست ندارد از شماره ۱۴ قرمزه آتهم در شرایطی که دو هافبک دفاعی در تیم حضور دارند استفاده کند.

این نیمکت نشینی البته اصلا به مذاق محمد نوری خوش نیامد و در مصاحبه ای اعلام کرد که شاید به مانوئل اطلاعات غلط داده اند که او را نیمکت نشین کرده اما این مصاحبه مانوئل را عصبانی کرد و به نوری اخطار داد تا دیگر از این جور مصاحبه‌ها نکند.
نوری بعد از حضور ۱۵ دقیقه ای در بازی بافجر که بایک پاس گل تاثیر گذار هم نشان داد از موضع قبلی کوتاه آمد و حاضرنشد پی ماجرا را بگیرد. از طرفی بازی ندادن به نوری باعث شد پیشکسوتان پرسپولیس از وطنخواه گرفته تا حلالی به این مساله معترض شوند و از اینکه مانوئل این هافبک خلاق را نیمکت نشین کرده ابراز تعجب کنند.
حالا گفته می شود پالس های این واکنش‌ها و انتقادات مطبوعات به ژوزه رسیده اما او در باره نوری ایده‌ها و نظریات جالبی دارد.ظاهرا ژوزه قصد دارد تا از محمد نوری به عنوان یک هافبک دفاعی استفاده کند؛ کاری که رسول کربکندی در زمان حضورش در صبای قم انجام می داد و نوری در سیستم ۱-۳-۲-۴ یکی از دو هافبک دفاعی بود تا بازیسازی تیم ازیک خط عقب تر شروع شود.
البته مانوئل گفته نوری برای بازی در این پست باید یک مقدار وزنش را بالا ببرد تا در درگیری‌ها و نبرد های فیزیکی میانه میدان کم نیاورد. مانوئل گفته در صورتی که نوری یک مقدار وزنش را بالا تر ببرد می تواند بهترین هافبک دفاعی آسیا باشد.
البته معلوم نیست تا اجرا شدن نقشه مانوئل نیمکت نشینی های نوری چند هفته دیگر طول بکشد و آیا این بازیکن که امروز تاکید کرده هیچ مشکلی بامانوئل ندارد و از راه اصولی اش دنبال رسیدن به ترکیب است حضور روی نیمکت را تاب می آورد یا نه.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391