برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمید مطهری:تغییر سیستم مانوئل در نیمه دوم به نفع ما شد

دوشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۷ — گل

خوشبختانه در نیمه دوم مانوئل با بکار گیری کریمی و مهدوی کیا به همان سیستم ۲-۴-۴ که ما روی آن کار کرده بودیم رو آورد و تیم ما با پاس های تو در که پشت هافبک های پرسپولیس راه افتاد


حمید  مطهری و تیم صبای قم

حمید مطهری یکی از مربیان صباست که سابقه بازی در پرسپولیس را دارد. او یکی از بهترین های دوره خود بود ؛ دوره ای که البته زیاد طول نکشید.
درباره پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس می گوید:ما خیلی خوب پرسپولیس را آنالیز کرده بودیم .پرسپولیس در بازی قبلی اش با سیستم ۲-۴-۴ لوزی بازی کرده بود و ما تمام برنامه‌ها و طراحی تمریناتمان براساس این سیستم انجام شده بود اما آقای مانوئل در این دیدار به سیستم مورد علاقه پرتغالی‌ها و آقای کی روش که ۳-۳-۴ است رو آوررد و تمام برنامه هایمان بهم ریخت تا جایی که در نیمه اول فقط می خواستیم بازی را اداره کنیم .اما خوشبختانه در نیمه دوم مانوئل با بکار گیری کریمی و مهدوی کیا دقیقا به همان سیستم ۲-۴-۴ که ما روی آن کار کرده بودیم رو آورد و تیم ما با پاس های تو در که پشت هافبک های پرسپولیس و ویکروم می رسید راه افتاد .

مربی صبا درباره ارتباطش با گل محمدی در طول بازی می گوید:در نیمه اول ارتباطی نداشتیم اما به غیر از صحبت های بین دو نیمه یکی دو بار هم در نیمه دوم با ایشان صحبت کردیم. وی درباره اینکه پرسپولیسی هاخیلی خوب پرسپولیس راشکست می دهند و از این برد خوشحال است یا ناراحت می گوید:حقیقتا ما به این تیم عرق خاصی داریم اما من از این برد خوشحال بودم چون بلد نیستم فیلم بازی کنم.ما برای پرسپولیس زحمت کشیدیم و این تیم را دوست داریم اما به صبا تعهد داریم و از برد خوشحال شدیم.
از هافبک سابق پرسپولیس در خصوص مشکل پرسپولیس می پرسیم که می گوید:همه بازیکنان پرسپولیس در یک در مقابل یک‌ها خوب هستند اما« تیم ورک » ندارتد .شاید نفرات شان تک به تک خوب باشند اما وحدت تاکتیکی ندارند و تیم نیستند .این هم نیاز به یک پروسه زمان بر دارد . شما ببینید ما به عنوان مربی ایرانی وقتی از یک تیم به تیم دیگر می رویم کلی زمان می برد تا در آن تیم جا بیافتیم.حالا مانوئل از کشوری دیگر آمده و بدون شناخت از تیم و نفراتش خیلی دیر به پرسپولیس اضافه شده .درچنین شرایطی طبیعی است که زمان می برد تا موفق شود.

وی ادامه می دهد:من درورزشگاه ناراحت شدم وقتی دیدم هواداران چقدر عجول هستند.مانوئل در بازیهای مختلف ازسیستم‌ها و نفرات مختلفی استفاده کرده اما نتیجه نگرفته اماهواداران و مدیریت باشگاه باید صبورتر باشند و به تیم و مربی شان اطمینان کنند چرا که این تیم می تواند موفق شود.
وی درپایان درباره صبا و تکرار موفقیت های فصل قبل می گوید:خدا را شکر یک تیم و کادر فنی بدون حاشیه داریم که در راسش آقا یحیی قرار دارد.تیم ما جوان است و کادر فنی جوانی هم داریم اماهمین مساله باعث شده ارتباط خوبی با هم برقرار کنیم.ما کارمان را بموقع شروع کردیم و بدون حاشیه پیش می رویم .در فوتبال هم دیگراسم‌ها بازی نمی کنند و بازیکنان حرف گوش کن ماخیلی ساده و راحت فوتبال بازی می کنند وخدا راشکر تا حالا خوب نتیجه گرفته ایم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391