برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منوچهرى و اکبرپور زوج خط حمله استقلال مقابل مس

دوشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۸ — تابناک

به احتمال زیاد امین منوچهرى و سیاوش اکبرپور زوج خط حمله استقلال را تشکیل خواهند داد و نکته بسیار مهم تر اینکه آرش برهانى مقابل همشهرى هایش فیکس نیست و به احتمال زیاد از ابتدادرترکیب تیمش قرارنخواهد گرفت.

استقلال دوشنبه این هفته در کرمان میهمان تیم مس است. این بازى براى هردوتیم از اهمیت فراوانى برخوردارخواهد بود. آبى‌ها به دنبال تدام پیروزى و مس درپى بیرون آمدن از بحران. درآستانه این بازى مهم گمانه زنى‌ها درباره ترکیب اصلى استقلال به نقطه اوج رسیده است. سوال هاى زیادى را مى توان درباره ترکیب استقلال پرسید اما مهم ترین آن این است که از خود بپرسیم زوج خط حمله آبى‌ها کدام بازیکنان هستند؟ این سوال ما را به سوى اردوگاه آبى کشانده است و تحقیق‌ها نشان مى دهد که به احتمال زیاد امین منوچهرى و سیاوش اکبرپور زوج خط حمله استقلال را تشکیل خواهند داد و نکته بسیار مهم تر اینکه آرش برهانى مقابل همشهرى هایش فیکس نیست و به احتمال زیاد از ابتدا در ترکیب تیمش قرارنخواهد گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391