برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

به دلیل اتهام های سرمربی تیم مس، شکایت مظلومی از قاسمپور به داداگاه

شنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۷ — قدس آنلاین

به دلیل عمق اتهام هایی که از جانب قاسمپور به مظلومی وارد شده وی قصد دارد از طریق مراجع قضایی این موضوع را پیگیری کند. بر اساس قانون جراء چنانچه فردی فرد دیگری را به رشوه متهم کرده و نتواند این موضوع را اثبات کند از ۶ ماه تا دو سال زندانی و به پرداخت جریمه نیز محکوم خواهد شد.

پرویز مظلومی

به گزارش قدس آنلاین، پرویز مظلومی به زودی از طریق وکیلش شکایتی بلند بالا از ابراهیم قاسمپور تنظیم و به دادگاه ارائه خواهد داد. سرمربی سابق باشگاه استقلال از سوی سرمربی کنونی تیم مس کرمان به پرداخت پول(یا همان رشوه!) به لیدرهای باشگاه مس کرمان متهم شده است و به همین دلیل وی قصد دارد از قاسمپور شکایت کند. پیش نویس این شکایت توسط پرویز مظلومی و ابراهیم قاسمپور تنظیم شده است و به زودی متن کامل آن به دادگاه ارائه خواهد شد. مظلومی شکایتی را هم از قاسمپور به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواهد برد اما به دلیل عمق اتهام هایی که از جانب قاسمپور به مظلومی وارد شده وی قصد دارد از طریق مراجع قضایی این موضوع را پیگیری کند. بر اساس قانون جراء چنانچه فردی فرد دیگری را به رشوه متهم کرده و نتواند این موضوع را اثبات کند از ۶ ماه تا دو سال زندانی و به پرداخت جریمه نیز محکوم خواهد شد. حال باید دید که آیا ابرایهم قاسمپور می تواند پس از اتهام هایی که به همشهری اش وارد کرده آن را به اثبات برساند یا اینکه با محکومیت از سوی دادگاه رو به رو خواهد شد؟! البته کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم همواره جرایم سختی برای این گونه اتهام‌ها درنظر می گیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391