برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تغییرات در کرمان آغاز می شود؛ از صندلی تا نیمکت

چهارشنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۹ — گل

گفته می شود تا زمان انتخاب مدیران جدید مس سرمربی این تیم تغییر نخواهد کرد و تغییرات روی نیمکت با نظر مستقیم این افراد خواهد بود

تیم مس کرمان

ظاهرا کرمانی‌ها باید خود را آماده کنند که همانند سال گذشته در همین ایام یک تابستان داغ دیگر را در رابطه با تحولات باشگاه مس پشت سر بگذارند .

حرف و حدیث های زیادی وجود داشت که پس از بازی با استقلال و در مدت تعطیلات دوازده روزه بازی های لیگ برتر باشگاه مس کرمان دستخوش تحولاتی خواهد شد. درست روز بعد از بازی با استقلال تلفن تمامی مقامات ارشد در شرکت مس و همچنین باشگاه یا خاموش شد و یا از دست رس خارج ماند که تجربه معمولا ثابت کرده است چنین حالتی مقدمه ای برای وقوع اتفاقات بزرگ است.

گنجعلی خانی می رود؟

در حال حاضر همه گوش‌ها تیز شده است تا آخرین تحولات باشگاه مس را بشنود. تحولاتی که ظاهرا در اولین مرحله در هیات مدیره باشگاه مس رخ خواهد داد. ظاهرا این بار شخص سعدمحمدی رئیس شرکت مس دست به چینش این هیات خواهد زد و در حال حاضر بیشتر از هر زمانی جلسات خود را برای مشخص کردن نفرات نهایی این هیات با حضور اسفندیار رئیس هیات مدیره باشگاه برگزار می کند.

گفته می شود که تا شنبه این اعضا معرفی خواهند شد. اسامی زیادی هم برای این هیات مطرح شده است که البته تا نهایی شدن آن‌ها اعضای شرکت مس ترجیح می دهند که از رسانه ای شدن آن‌ها اجتناب کنند. اما به احتمال زیاد هیات مدیره مس به ۵ نفر افزایش خواهد یافت و در صورتی که روی اسامی بیشتری اجماع شود شاید تا ۷ نفر هم در هیات مدیره باشگاه حاضر باشند اما قطعا سعی بر آن است که اسامی از میان کسانی باشد که هم فوتبالی های کرمان آن‌ها را می شناسند و هم غیر فوتبالی‌ها به مدیریت آن‌ها اطمینان دارند. بحث دیگری که این روزها در مورد آن شایعات به شدت داغ است تغییر در مدیر عاملی باشگاه مس است. البته گنجعلی خانی چندان کم شانس برای ادامه تصدی در این پست نیست و خیلی‌ها اعتقاد دارند با معرفی هیات مدیره جدید، تازه دوران مدیر عامل گنجعلی خانی شروع خواهد شد اما شاید اتفاقاتی رخ دهد که مدیر عامل باشگاه مس نیز از خوان تحولات بی نصیب نماند.

اگر بنا به تغییر گنجعلی خانی باشد در حال حاضر ۴ گزینه مهم برای جانشینی او مطرح است که همگی ان‌ها فعلا به شدت این پست را برای خود رد می کنند و از کاندیداتوری خود برای آن ابراز بی اطلاعی می کنند. که البته تجربه نشان داده است این تکذیب‌ها خودش به نوعی تائید آن می باشد! با این حال یکی از مدیرعامل های سابق باشگاه مس و همچنین یکی از مدیران با تجربه در فوتبال کرمان ظاهرا گزینه های نهایی برای جانشینی احتمالی گنجعلی خانی هستند. البته گفته می شود مدیر عامل فعلی باشگاه همچنان گزینه اول برای این پست محسوب می شود.

قاسمپور گزینه اول تغییر

در کرمان بیشتر از هرکسی تغییر ابراهیم قاسمپور محتمل است. کسی که ظاهرا در این شهر برای همه شمشیر را از رو بسته است و از تماشاگر گرفته تا خبرنگار و مدیر باشگاه و... همگی را با خود سرشاخ می کند. هرچند گفته می شود تا زمان انتخاب مدیران جدید مس سرمربی این تیم تغییر نخواهد کرد و تغییرات روی نیمکت با نظر مستقیم این افراد خواهد بود ولی از همین حالا گمانه زنی‌ها برای جانشین قاسمپور هم مطرح شده است. پرویز مظلومی که اصلی ترین گزینه محسوب می شود . باید دید مدیران جدید باشگاه مس حاضر به پذیرفتن ریسک انتخاب او هستند.

از گزینه های دیگری مثل لوکا بوناچیچ و بلاژویچ هم صحبت می شود. اما افرادی مثل جلالی و حتی صمد مرفاوی هم در آب نمک هستند که البته با هیچ یک از آن‌ها فعلا مذاکره جدی نشده است و تا زمان مشخص شدن مدیریت باشگاه که به احتمال زیاد شنبه خواهد بود نیز تغییری روی نیمکت مس انجام نمی شود. ولی به هر شکل قاسمپور با رفتاری که در کرمان پیش گرفته است و با توجه به نتایج ضعیف تیم او روز به روز ادامه کارش در کرمان سخت تر می شود.

با این حال همه خبرها در شرایط کنونی در حد گمانه زنی است و مشخص نیست خروجی های جلسات پر تعداد مس در این روزها به چه سمت و سویی جهت پیدا می کند. جلساتی که البته اختلاف نظرات در آن می تواند به طور کلی سرنوشت نتایجش را هم تغییر دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391