برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مس کرمان غرق در حاشیه

شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۳ — مهر

مس کرمان پس از سومین شکست متوالی خود همچنان در حواشی و اتفاقات ناخوشایند حرکت می‌کند و خبرهایی که از این تیم مخابره می شود چندان باب میل هواداران مس نیست.

تیم مس کرمان

در تمرینات این تیم مجددا درگیری هایی رخ داده است که در آستانه بازی با استقلال تهران می تواند تیم مس را دستخوش تحولات نه چندان مثبت کند.

هر چند تمرینات روزهای گذشته مس هم کم و بیش درون خود درگیری هایی را می دید اما در تمرینات روز پنجشنبه مس ظاهرا این تنش‌ها به اوج خود می رسد.

در روزی که ابراهیم قاسمپور نیز در تمرینات مس حاضر نبود ظاهرا در شروع تمرین خبرنگار یکی از خبرگزاری‌ها با یکی از لیدرهای تیم درگیری لفظی پیدا می کند.

ظاهرا انتشار یک مطلب از سوی وی در رابطه با لیدرها باعث این درگیری شده است. شروع تمرین مس با این مسئله سبب می شود که همه یک روز نا آرام را پیش بینی کنند که در ادامه درگیری چند بازیکن مس با یکی از هواداران تیم که به عملکرد برخی بازیکنان در بازی با تراکتورسازی معترض بود بازهم سبب شد که صدای داد و فریاد در تمرینات مس به هوا رود.

ظاهرا در ادامه با پا درمیانی سرپرست تیم اوضاع هرچند به صورت شکننده ختم به خیر می شود.

این مسائل نشان می دهد که اوضاع تیم مس فعلا سرشار از حاشیه است.

حرکت همه با گام های معلق

اما حاشیه های مس فقط به زمین تمرین ختم نمی شود و در باشگاه مس نیز جو ملتهب و مه آلود است به طوری که همه از تغییرات قریب الوقوع در این باشگاه صحبت می کنند.

این تغییرات از اعضای هیئت میدره گرفته تا مدیر عامل و سرمربی تیم همگی وجود دارد و شایعات مربوط به آن روز به روز قوی تر می شود.

ابراهیم قاسمپور که جو برای فعالیت او در کرمان به شدت سنگین شده است در تازه ترین مصاحبه های خود تلویحا باشگاه را نیز مورد هدف قرار داده است تا مشخص شود او خیلی هم به ادامه کار با باشگاه مس امیدوار نیست.

برای جانشینی او به صورت غیر رسمی از نام هایی مثل مظلومی، مجیدی و لوکا استفاده می شود و این در حالی است که بازی با استقلال تهران شاید آخرین فرصت قاسمپور و مس باشد.

ظاهرا هیئت مدیره جدید مس کرمان هم مشخص شده است و نام آن‌ها به زودی اعلام می شود، هیئت مدیره ای که گفته می شود ترکیبی پنج نفره دارد که سه نفر از آن‌ها کرمانی و دو نفر غیر کرمانی خواهند بود.

برای مدیر عاملی باشگاه مس نیز اگر گنجعلی خانی نتواند شرایط تداوم کار خود را حفظ کند مراد حاج جعفری رئیس هیئت فوتبال کرمان به عنوان اصلی ترین گزینه مطرح شده است.

همه این‌ها البته تنها در حد صحبت های غیر رسمی است و برای مشخص شدن بیشتر اوضاع باید تا بعد از بازی با استقلال صبر کرد. اما همین شایعات سبب شده است که فعلا همه در باشگاه مس با گام های معلق حرکت کنند.

حاشیه زدایی قبل از بازی با استقلال

اما بازی این هفته مس برابر استقلال تهران یکی از حساس ترین بازی های فصل مس محسوب می شود که پیروزی در آن می تواند اوضاع باشگاه مس را تا حد زیادی آرام کند.

از همین رو باشگاه مس برای حاشیه زدایی از تیم خود جلسات زیادی برگزار کرده است و درصدد است با برگزاری چند نشست تا پیش از این بازی کمی از حاشیه های تیم خود کم کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391