برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

میداودی و منتظری به ذوب آهن نمی رسند

دوشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۵ — ورزش۳

چند بازیکن استقلال با مصدومیت روبرو شدند و عدم حضور پزشک تیم شرایط را برای اعضای تیم دچار مشکل کرده بازیکنانی که در جریان بازی های این تیم دچار مصدومیت شدند وضعیت مشخصی برای دیدار با ذوب آهن ندارند.

تیم استقلال

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اعضای تیم استقلال در حالی برای بازی هفته سوم آماده می شوند که امیر قلعه نوعی سرمربی تیم نگران وضعیت چند بازیکن تیمش است، وی اعلام کرده است که حضور تمامی نفرات تیمش برای حضور در ترکیب تیم نیازمند است و این نفرات شرایط را برای وی در زمین مسابقه تغییر می دهند.

این در حالی است که سیاوش اکبرپور و صادقی پیش از این با مصدومیت روبرو شدند و سرمربی آبی‌ها به حضور شان نیازمند است و خواستار حضور آنها در ترکیب شده است.

این در حالی است که پژمان منتظری نیز با چنین شرایطی روبروست و از بازی قبلی دچار مصدومیت است امیر قلعه نوعی در خط دفاعی به حضور این بازیکن نیازمند است اما این درحالی است که بهبودی کامل شرایط منتظری نیز مشخص نشده است.

گفتنی است: پزشک استقلال در لندن سر می‌برد و از طرفی شرایط به گونه ای است که مسئولان تیم از دیگر پزشکان خواستند تا در خصوص مصدومان تیم حرفی به میان نیاورند و سکوت کنند تا پزشک تیم به کشور باز گردد.

این در حالی است که سکوت پزشکان تیم وضعیت را برای تیم مبهم کرده است و اعضای تیم نیز برای بازی با ذوب آهن شرایط مشخصی ندارند.

شایان ذکر است: با اینکه اعلام شده ، بازیکنان تیم برای بازی ذوب آهن آماده حضور در ترکیب می شوند اما میلاد میداودی شرایط مشخص ندارد و به احتمال زیاد بازی با ذوب را نیز از دست می دهد.

از طرفی، مدافع تیم استقلال نیز با شرایطی روبرو است که حضورش در ترکیب با اما و اگر همراه شده است، پژمان منتظری نیز جزو آماده های تیم برای بازی سوم نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391