برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتخاب مهاجمان در داربی

دوشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۱ — قدس‌آنلاین

کارنامه مهاجمان استقلال در لیگ دوازدهم تا هفته چهارم هرگز قابل دفاع نیست و اگر بخواهیم منصفانه به کارنامه مهاجمان استقلال بنگریم، باید اعتراف کنیم که عملکرد آن‌ها تعریفی نداشته است.

تیم استقلال

اگر چه سیاوش اکبرپور و امین منوچهری موفق شدند هرکدام یک بار دروازه حریفان استقلال را باز کنند، اما زدن ۲ گل در ۴ بازی برای مهاجمان استقلال آمار مطلوبی نیست و عملکرد آنها را بشدت زیر سوال می برد.
در میان مهاجمان استقلال آرش برهانی و میلاد میداودی در وضع بسیار بد تری قراردارند و این دو تا کنون نتوانسته اند هیچ گلی را وارد دروازه حریفان کنند. در افت مهاجمان استقلال می توان دلایل گوناگونی را مطرح کرد که بدون شک یکی از آنها کادرفنی استقلال و در راس همه خود قلعه نویی است.
امیر را باید در افت مهاجمان استقلال مقصر دانست. او که همواره تیم هایش صاحب بهترین خط حمله هستند و حتی در زمان هایی که در هفته‌های نخست نتایج خوبی نمی گرفت در خط حمله آمار بهتری داشت در لیگ دوازدهم تجربه جدیدی را پشت سر می گذارد. استقلال امیر قلعه نویی به لحاظ هجومی یکی از ضعیف ترین تیمهای تاریخ تا هفته چهارم است.
نگاهی به آمار تمام ادوار لیگ نشان می دهد آبی‌ها در بد ترین شرایط نیز بیش از ۳ گل در ۴ بازی به ثمر رسانده اند.آمار استقلال تا کنون در امر گلزنی فاجعه بار بوده و این شرایط نگرانی‌ها را در آستانه داربی افزون کرده است. امیر خود بیش از همه نگران خط حمله اش است واز همین حالا حساب و کتابهای ذهنی برای انتخاب مهاجمان خود دراین بازی را آغاز کرده است. استقلال پیش از داربی با ملوان در تهران مصاف می دهد و این بازی شاید ترکیب خط حمله آبی‌ها را در داربی مشخص کند
اما اگر استقلال پیش از داربی مقابل ملوان قرارنمی گرفت، امیر قلعه نویی از چه زوجی در خط حمله تیمش استفاده می کرد؟ آیا آرش برهانی و میلاد میداودی می توانستند شانسی برای حضور در ترکیب اصلی داشته باشند؟ بدون شک اگر آمار کنونی را ملاک قرار بدهیم، اکبرپور و منوچهری می توانند در داربی بازیکن ثابت ترکیب تیم خود باشند، اما اگر سابقه را ملاک قراردهیم، امیر باید برهانی و میداودی را در ترکیب اصلی خود قراردهد، زیرا هر دو بازیکن موفق شدند در داربی‌ها برای تیم خود گل بزنند که البته تعداد گل‌های آرش که این روزها وضع بدی را پشت سر می گذارد، بسیار بیشتر از سایر رقباست. نه امین منوچهری و نه سیاوش اکبرپور تا کنون موفق به گلزنی در داربی نشده است.
منوچهری که اساسا تا حالا هیچ داربی را تجربه نکرده و سیاوش هم خاطرات بدی در ذهن هواداران استقلال برجا گذاشته است. شاید تا داربی شانس این دو نیز با وجود گلزنی در بازی‌های قبل مانند آرش برهانی و میلاد میداودی بشود، اما نزدیکان به کادر فنی استقلال بازی با یک مهاجم را هم محتمل می دانند. آن‌ها معتقدند که شاید امیر بعد از بازی با ملوان تصمیم بگیرد برای حل معاملات هجومی تیمش در داربی از یک مهاجم در خط حمله استفاده کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391